Happy end: на Волині cтуденти у потязі врятували життя чоловіку, в якого зупинилося серце

0
1785

На Волині четверо студентів-медиків опинилися в одному вагоні з чоловіком, у якого зупинилося серце. Хлопці викликали “швидку” і почали реанімаційні дії. У чоловіка була клінічна смерть – попутники врятували йому життя, йдеться у сюжеті ТСН.

Подія сталася у вагоні електрички. Четверо студентів медичного коледжу їхали на практику, коли чоловіку поруч стало зле. За словами одного зі студентів, у нього почалися судомні припадки, а голова почала закидатися назад. Хлопці вирівняли голову, щоб він не проковтнув язика. У нього не прослуховувався пульс. Тому поклали дідуся на підлогу і взялися реанімовувати.  “Ми робили непрямий масаж серця по черзі. Це дуже важко фізично виконувати, тому замінювали один одного”, – згадує студент Віталій Ходаковський. Поки троє займалися чоловіком, четвертий викликав “швидку” та побіг до машиніста, аби зупинив потяг.

Медики забігли до вагона через шість хвилин і продовжили порятунок. Через двадцять шість хвилин реанімації чоловік врешті задихав. Медики кажуть, що у потязі у 63-річного чоловіка стався серцевий напад, він був у стані клінічної смерті.  У медичному коледжі кажуть, що це вперше, коли їхні учні ще під час навчання врятували чиєсь життя.

Джерело.