“Хаос на польсько-українському кордоні”: поляки пропускатимуть один автомобіль за годину часу (ВІДЕО)

0
137

Польські перевізники заблокували рух вантажівок у пунктах пропуску “Ягодин – Дорогуськ«, »Краківець – Корчова« та »Рава-Руська – Гребенне”.

Як повідомляє Yavp.pl, акція блокування почалася вчора, 6 листопада, о 12:20 за варшавським часом. Щоправда, в Корчовій учасники протесту перекрили лише вʼїзд до України, на інших пунктах пропуску рух був заблокований на вʼїзд і на виїзд.

Учасники протесту вимагають повернення до практики видачі дозволів для українських вантажоперевізників і зменшення їхньої кількості. Крім того, хочуть, щоб польські порожні вантажівки, які повертаються з України, могли проїжджати кордон без єЧерги і не чекати по 10-12 днів.

Кордон обіцяють перекривати цілодобово аж до 3 січня. Організатори протесту планують пропускати тільки по одному вантажному автомобілю на годину, а також вантажні автомобілі з гуманітаркою для України, допомогою для армії, ті, які перевозять тварин чи швидкопсувні продукти.

Учасники акції протесту пообіцяли, що блокування руху стосуватиметься лише вантажівок, легкові автомобілі, які рухатимутьсч з України до Польщі чи навпаки, вони пропускатимуть.

Тут варто ще додати, що акцію протесту польських перевізників міцно підтримує право-популістська прокремлівська партія “Конфедерація”.