“Ґвалтував по-всякому, заламували руки, били та копали”: шокуюче зізнання дівчини, з якої по-звірячому познущалися у відділку поліції(ВІДЕО)

0
2309

26-річна дівчина, яку у відділку в Кагарлику на Київщині били та ґвалтували правоохоронці, розповіла про тортури.

Як пише “Цинічний Львів” про всі жахи тієї ночі вона зізналася в ефірі телеканалу “Україна”.

За її словами, у відділку, крім підозрюваних – Сергія Сулими і Миколи Кузіва, були ще поліцейські.

“Почула: “Протигаз неси”. Там же їх багато сиділо, по кабінетах: всі ж чули, і ніхто не виходив”, – почала розповідь потерпіла. Додала: її душили, за тискали на ній протигаз. Били і копали навіть у туалеті, заламували руки. “Я аж в штани попісяла – так злякалася. Розбив мені ніс, кров капала”, – згадала дівчина.

Також розповіла: потім її прикували наручниками до батареї в коридорі, казали, що прострелять коліно. Вона просила не вбивати.

“Потім прийшов Сергій. Каже: “Ну, що, будеш сьогодні моя? Я тебе сьогодні розірву! Змушував пити”, – продовжила. – Все будеш робити, що я сказав. Зняв штани й труси свої. І ґвалтував”.

Тортури, за її словами, тривали, три-чотири години. Відпустили лише тоді, коли вона падала від безсилля.

“Гвалтував по-всякому – що хотів, те й робив”, – зізналася дівчина.

Дивіться відео з 46:00

«Ексклюзив із Кагарлика: що сталося в ніч допиту?»

Вперше на українському телебаченні, Неля, яка стала жертвою поліцейського свавілля в Кагарлику, розкаже всю правду. Якою буде реакція дружини одного із підозрюваних, про що проситиме мати постраждалої та хто відповість за знущання? Дивіться ексклюзив просто зараз у Facebook!

Опубликовано Телеканал Україна Вторник, 2 июня 2020 г.