Гурт Шосте Чуття випускає ще одну відеороботу, яка в прямому сенсі цього слова Вас «зачарує»

0
626

Учасники гурту втомилися від буденності і в межах кліпу на однойменний трек «Зачаруй» , хочуть перенести свого глядача у чаруючий світ добра та світла, у простір особливих подій і нарешті у вир любові: батьків та дітей, чоловіка та дружини, брата з сестрою та звичайно дружби.

   Головною героїнею стала Галина Завійська – чарівна ведуча телеканалу М1, акторка.  Частково вона і дала поштовх гурту до зйомок кліпу і основний мотив відео.

«Мені дісталась роль такої чаруючої мавки, і ви знаєте- це припало мені до душі. Я відчувала себе дуже гармонійно. Все в цьому кліпі було якимось містичним. Локація була обрана далеко за містом, без зв‘язку, інтернету і усього іншого. Справді було таке відчуття, що ми в якійсь магічній місцевості де лише ти , природа і наша захоплююча пригода. Не буду відкривати всі деталі, ви самі все побачите у відеороботі» -ділиться головна героїня.

   Для самого гурту це дуже символічна робота, адже гурт переходить на новий етап творчості і звучання, і вже зовсім скоро ви почуєте нове «Шосте Чуття».

   «Якщо мене б запитали, а так і буде, про що пісня? І якщо б я відповів, що про кохання, то напевно б збрехав. Насправді, пісня про бурю емоцій, які виникають, коли ти хочеш бути з людиною, яка для тебе особлива, ти думаєш про неї кожну хвилину свого життя, але наче не можеш зустрітися з нею, спіймати її в обіймах. Вона як щось містичне і недосяжне. Ти її бачиш і не можеш доторкнутися. Вона тебе все більше зачаровує, і її недосяжність манить. Та чи можливо спіймати щось містичне та недосяжне?…”