Гурт ROCKOKO презентував композицію “Dark & Light”. У цьому їм допомогли діти з вадами зору (ВІДЕО)

0
1109

На днях відбулася прем’єра авторської композиції гурту ROCKOKO “Around the World”. Вона вийшла в рамках презентації дебютного авторського альбому “Dark & Light”, запланованої на осінь цього ж року.

“Around the World” – це наймасштабніша інструментальна композиція гурту, в рамках дебютного авторського альбому “Dark & Light”, про безмежну красу світу, у якому ми живемо.

Мабуть, кожен з нас любить  подорожувати?

Кожна подорож – це окрема пригода.

А чи ви колись подорожували уві сні?

Погодьтеся, що для кожного з нас цей світ особливий по-своєму. Кожен може знайти щось, що захоплює; що заставляє мріяти.

Нова композиція ROCKOKO “Around the World” – про навколишню красу, якою ми інколи нехтуємо.

Цей світ дає безліч можливостей кожному з нас, робить неможливе можливим.

Завдяки інструментальній музиці ми можемо зануритися в атмосферу домашнього затишку і, водночас, відчути простір, що нас оточує, а кожен слухач – намалювати в уяві картинку чогось близького, притаманного саме йому.

Створення твору також було особливим. Учасники гурту мали на меті добитися масштабного звучання. Хотіли досягти максимального відчуття простору. Тому виникла ідея записати хор. І незвичайний хор, а дитячий:

«Ці дитячі голоси мають передати все прекрасне, чим ми прагнемо наділити світ у своїй композиції. Ми досить довго шукали хор, який би підійшов задуму та зміг записати необхідні партій. І одного дня таки знайшли. Це були діти з вадами зору. Тоді ми зрозуміли, що це не спроста і що випадковостей не буває. Перед нами, сама по собі, склалася концепція усього альбому “Dark & Light”. Ми зрозуміли, що альбом демонструє не лише дві сторони гурту ROCKOKO, але і має якусь вищу ідею. Темнота і світло – це як дві протилежності, які доповнюють одна одну. Це те ж саме, що і запитати про одну і ту ж людину у зрячого і сліпого. Зрячий в першу чергу опише зріст, колір волосся та очей; а сліпий – скаже, яка ця людина всередині. Ми зрозуміли, що це універсальні дві сторони підходу для повнішого розуміння будь якого єдиного цілого у світі – це пізнати його світлу і темну сторони.

Це так захопило, що ми не хотіли завершувати співпрацю лише записом. Ми хотіли спільного виступу, щоб діти з вадами зору відчули себе на великій сцені. Ми хотіли спільно донесли людям те, що вони, можливо, перестали помічати, але на що заслуговують» – говорить автор композиції Михайло Романишин.

Гурт зняв короткий документальний фільм про створення “Around the World”. Презентація відбудеться через тиждень після прем‘єри самої композиції.

Також гурт ROCKOKO розпочинає проект для дітей з особливими потребами – «Мотивуючий проект гурту ROCKOKO. Творче виховання дітей через інструментальну музику», який має доповнити цю композицію. А в кінці проекту відбудеться великий концерт гурту разом з цими дітьми.