“Гроші не пахнуть”: серіал від Зеленського та “Квартал 95” крутять по КремльТБ

0
1029

Серіал “Родичі” від студії “Квартал 95” почали показувати на російському телеканалі СТС. Режисером комедії став Андрій Яковлєв – сценарист і автор “Кварталу”.

Як інформує “Цинічний Львів” – блогер Максим Гайдук у Facebook розповів про скандальних власників телеканалу, де прем’єрний показ серіалу відбувся 18 травня.

“Роялті-бабло черговий раз пішло куди треба. Куди треба пішло. Далі буде ще цікавіше. Один з співвласників “СТС” – банк “Росія” мільярдера Олексія Мордашова. Проти компанії Олексія Мордашова “Силові машини” США в 2018 році ввели санкції – саме її СП з Siemens виробляло турбіни для окупованого Криму”, – заявив Гайдук.

За його словами, дата прем’єри серіалу збіглася з рішенням Зеленського зняти санкції з низки зарубіжних компаній

“Ще один співвласник – кіпрська компанія Telcrest. Серіал стартував 18 травня. Згадуємо зняття санкцій Зеленським з офшорів – це сталося 14 травня. Збіг. Тим більше транзакції не можуть йти відкрито і прямо з РФ – це скандал”, – резюмував чоловік.

Гайдук також нагадав, що через компанію Telcrest каналом “СТС” частково володіє банк “ВТБ”, тобто уряд РФ і темна компанія “Сургутнафтогаз”, бенефіціари якої офіційно невідомі.

Серед власників та керівництва “СТС” – “Національна Медіа Група”. Пост голови ради директорів компанії займає Аліна Кабаєва, яку називають коханкою Путіна і матір’ю його синів.

На российском канале "СТС" стартовал сериальчик "Родственнички". Продюсеры – Родственничек Зеленский и родственничек…

Опубликовано Maxim Gaiduk Воскресенье, 24 мая 2020 г.

Крім того, “Вікіпедія” прямо вказує Володимира Зеленського продюсером “Родичів”.