“Громадський активіст”, якого захищають львівські ліворадикали виявився раніше судимим за розбій та гвалтування

0
727

Львівські маргінали з організацій “Чорний стяг” та “Народна дія” (останню очолює помічниця Надії Савченко) оголосили, що їхнього соратника – так званого “громадського активіста” начебто безпідставно хочуть притягнути до відповідальності. 

Та виявилося, що нібито громадський активість є просто у буремних 90-тих був справжнім розбійником та гвалтівником про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук прес-служба НК Львівщини.

Нещодавно в мережі виплили вкрай показові факти із біографії “репресованого активіста”. Суддя Сергій Гирич оприлюднив інформацію про вельми неординарне минуле С. Гончарука. Інформація за наступним посиланням:
1) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2269274059960083&id=100006325325186

“Як з’ясувалося, розпіарений ліворадикалами “борець за справедливість” , насправді, асоціальний елемет з колоритною бандитською біографією. В буремні 90-ті Гончарук взяв участь в розбійному нападі, що супроводжувався згвалтуванням. Жорстокий бандитський наліт назавжди закарбувався в пам’яті постраждалої родини. За це нинішнього соратника львівських неокомуністів суд відправив до в’язниці як винуватця тяжких злочинів”, – розполвідають небайдужі активісти.

Але, вийшовши на волю, він продовжив здійснювати злочини. В 2005 році Гончарук вдруге отримує вирок за заподіяння тілесних ушкоджень. Після чергового виходу із місць позбавлення волі персонаж раптом проголосив себе “громадським активістом” та за гіркою іронією долі навіть поповнив лави ГО під назвою «Вартові закону».

Зазначається, що нещодавно енергійний порушник закону відзначився безглуздою хуліганською витівкою в будівлі одного з львівських судів. Кожен може побачити поведінку Гончарука на відео та дати їй свою оцінку.

“Отже, львівські ліворадикали зараз палко захищають асоціальний елемента з кількома судимостями, змальовуючи його “громадським активістом”. Така позиція абсолютно закономірна для маргіналів, що навіть не приховують присутності в своїх лавах сепаратистів та проголошують антидержавні гасла. Восени минулоріч ці ж “активісти” виступили з підтримкою безграмотного антиукраїнського підручника з історії, де паплюжили пам’ять Романа Шухевича”, – повідомляють у прес-службі Національного Корпусу Львівщини.