Громадськість протестує проти призначення екс-регіоналки головою Сокальської РДА (ФОТО) | Цинічний Львів
додому Громадський Громадськість протестує проти призначення екс-регіоналки головою Сокальської РДА (ФОТО)

Громадськість протестує проти призначення екс-регіоналки головою Сокальської РДА (ФОТО)

0
2052
Активісти відвідали засідання громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації, на якому розглядалось питання про підтримку громадською радою регіоналки часів Януковича – Наталії Карташової, яка знову стала претендентом на посаду голови райдержадміністрації.
Про це йдеться на сторінці організації Львівський обласний осередок ВГО “Сокіл” у facebook.

“Як ми вже згадували, вона була однією із тих осіб, які підтримували репресії та розстріли людей на Майдані, про що вона без остраху заявляла самим активістам, запевняючи, що режим Януковича не впаде”, – заначають активісти.

Перед голосуванням слово отримав боєць-доброволець Карпатської Січі, учасник Революції Гідності – Богдан Федун: “У цих стінах не має підніматися питання, про призначення цієї людини на пост голови райдержадміністрації. А якщо хтось із присутніх надумає її підтримати, це буде плювок в обличчя усім загиблим на Майдані та на сході України. І дивлячись на протестні настрої, які панують у нашому краї, у зв’язку з подіями у Соснівці, під цими стінами може зібратися велика кількість людей”.

По завершенню акції під стінами будівлі адміністрації, був запалений дим, який символізував дим шин, часів Революції Гідності.

Нагадаємо, що 9 лютого 2014 року в Сокалі громада з ганьбою вигнала з народного віча тодішню голову Сокальської райдержадміністрації Наталію Карташову. Людей обурило, що замість заяви про свій вихід з Партії регіонів, вона хотіла зачитати звернення Львівської обласної організації ПР, в якій «регіонали» намагаються виправдатися перед народом.