Гройсман похвалився секретом схуднення: без дієтологів та картоплі

0
2323

Ще під час першого туру виборів президента України прем’єр-міністр Володимир Гройсман здивував своїм виглядом. Тоді він голосував у Вінниці разом із дружиною та прийшов на дільницю у джинсах і піджаку, які підкреслили його незвичну стрункість.

Після другого туру виборів схуднення прем’єра вже почали активно обговорювати у соцмережах.

Як розповів сам Гройсман на радіо “Новое время”, скинути вагу йому вдалося без допомоги спеціалістів.

“У мене немає ніяких дієтологів. Я не застосовував ніяких медичних речовин. Я просто взяв себе в руки. Я категорично проти дієт. Я вважаю, що якщо ти сідаєш на дієту, то потім ти з неї сходиш. Якщо ти з неї сходиш, то ти знову починаєш набирати вагу”, – заявив прем’єр.

“Ти повинен визначити для себе прийнятний раціон, якого б тобі вистачало, і який був би достатній для того, щоб привести вагу в норму. Це перша позиція”, – зазначив він.

 

Якщо Гройсман зміг, то і ти зможеш!

“І друга позиція – це фізичні навантаження. Людина повинна рухатися, щоб почуватися нормально. Потрібно обмежувати себе в харчуванні: я не їм хліба, не їм картоплю. Я дуже люблю картоплю, але я її не їм, я для себе прийняв таке рішення”, – зізнався пан Володимир.

Я не хочу нічого говорити про дієтологів … Але це унікальні випадки, коли людина дотримується того, що рекомендує дієтолог. Тому беріть себе в руки самі”, – закликав Гройсман.