Grohotsky відзняв відеокліп на пісню “Я Божевільний”

0
758

 Після перемоги у телепроекті “Українська пісня/Ukrainian Song Project” Grohotsky випускає свій новий сингл “Я Божевільний”.

Над піснею працювала вся команда проекту  “Українська пісня/Ukrainian Song Project”. Саме за свою перемогу – виконавець отримав нагороду – запис пісні.

    Продакшн проекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project” також відзняв виконавцю Grohotsky відеокліп на пісню “Я Божевільний”. Режисером кліпу став Ярослав Савчак.

   “Це новий крок у моїй творчій кар’єрі. Пісня яку ми записали, насправді давно вже є у моєму репертуарі, але для мене є експериментом так як, це нове звучання, яке раніше я не практикував. 

   Ми довго сиділи на студії, переслухали десятки пісень, довго обирали. І знайшли серед всіх моїх пісень – “Я Божевільний”. Ми спробували – і у нас вийшло. Тож в цій композиції ви почуєте нового Grohotskу”.

  “Я Божевільний”  – про тонкі грані відносин, коли пристрасть і емоції розбурхують і переповнюють свідомість.

  А для того, щоб злетіти над байдужим містом, тобі зможе допомогти лише вчасно підставлене крило коханої людини. Це почуття, які потрібні нам, і які спонукають нас до чогось неможливого, деколи і БожеВільного!