“Готовий на будь-який формат”, – Зеленський про зустріч з Путіним

0
699

Сьогодні, 20 травня, під час пресконференції президент Володимир Зеленський заявив про готовність переговорів з Росією у будь-якому форматі, щоб повернути українські території і політв’язнів.

Про це повідомляє УНІАН, передає “Цинічний Львів”.

Зеленський нагадав, що відбулося три обміни, в результаті яких із полону “ЛНР/ДНР” та з Росії було звільнено 135 людей.

“І зараз ми говоримо з Російською Федерацією вже про можливий обмін після COVID-19. Я хочу, щоб ми, не зважаючи на COVID-19, про це говорили – про повернення наших політв’язнів, які перебувають в Росії чи у в’язницях Криму. Є результат, він складається з людських життів”, – наголосив він.

Президент зазначив, що за час пандемії він не проводив телефонних розмов з Путіним.  “Зараз через коронавірус кожен займається своєю країною. Ми не відпускаємо у вільний простір питання повернення наших людей, наших територій і незаконно анексованого Криму. Не відпускаємо”, – підкреслив Зеленський.

За його словами, Німеччина та Франція погодилися, що одразу після спаду пандемії COVID-19 має відбутися зустріч у “нормандському форматі”.

“Що стосується президента Росії, то ми повинні з ним … повинні домовлятися… Мінський формат – пріоритет, але ніхто не відміняє інших форматів. Я готовий до будь-якого формату, який може приблизити нас до кінця війни та повернення наших територій і людей. До будь-якого формату. Мені все одно. Нам потрібен результат”, – додав Зеленський.