Гордон обізвав дебілами 24 відсотки українців, які голосували за Порошенка (ВІДЕО)

1
19350

Український журналіст Дмитро Гордон обізвав 24 відсотки українців, які голосували за Петра Порошенка на президентських виборах, дебілами.

Про це він заявив на своєму youtube-каналі в інтерв’ю письменнику Петру Крижанівському.

“Що стосується 24 відсотків за Порошенка, я колись сказав фразу, за котру на мене образилося багато людей. Я сказав, що лише дебіли могли голосувати за Януковича. Чому я так сказав? Тому що люди, яких правильно виховували тато, мама, середовище, книги та школа, повинні розуміти, що голосувати на президентських виборах за тричі судимого і двічі відсидівшого зека, це в принципі не логічно, не правильно і аморально. Тому я і сказав, що дебіли”, – заявив Гордон.

Проте він обізвав дебілами і тих виборців, які нещодавно голосували за Порошенка: “24 відсотки, які проголосували за Порошенка, теж дебіли, скажу чому. Тому що чоловік за 5 років не зробив практично нічого для своєї країни. Людина, яка страждає патологічною жадібністю, у військовий час у країні-агресора мав процвітаючий бізнес. Він неодноразово попадався на брехні, дахував оборонні скандали. У країні, яка воює і стікає кров’ю, наживатися на обороні, оборонних замовленнях, солдатах, і при цьому у брехливому пафосі кричати “Слава Україні”. Ці 24 відсотки невже з Марсу прилетіли і нічого не бачили? Якщо голосують за Порошенка, значить дебіли”.