“Головою об камінь”: прийомний батько жорстоко познущався з своєї 14-річної доньки на очах у людей

0
1109

У Полтаві сталася жахлива подія. Дорослий чоловік б’є 14-ти річну дівчинку головою об камінь.

Про це повідомляє у Фейсбук користувач Morgun Oleksiy передає ІА “Цинічний Львів“.

У його дописі йдеться про наступне:

“Це сталося в Полтаві.
Батько та мати б’ють дівчинку яку вони всиновили, як таке можливо, за такий вчинок цей чоловік повинен нести відповідальність. Ніхто не може бити іншу людину, тим паче дитину, я навіть не можу собі уявити що вони роблять з нею вдома.
Якщо хтось знає де він мешкає або його номер прошу написати мені.

==– Свідків даної події прошу написати в месенджер. –==

Я не автор відео, і не знаходився там.

Головні питання до Поліції та Служби яка контролює всиновлення дітей.
1. Як таким дибілам могли дати всиновити дитину?
2. Чому нелюда незаарештували?
Питання до свідків:
Чому ніхто неприпинив побитя?!”

Дорослий чоловік б'є 14-ти річну дівчинку, головою об камінь.Це сталося в Полтаві.Батько та мати б'ють дівчинку яку вони всиновили, як таке можливо, за такий вчинок цей чоловік повинен нести відповідальність. Ніхто не може бити іншу людину, тим паче дитину, я навіть не можу собі уявити що вони роблять з нею вдома.Якщо хтось знає де він мешкає або його номер прошу написати мені.==– Свідків даної події прошу написати в месенджер. –==Я не автор відео, і не знаходився там.Головні питання до Поліції та Служби яка контролює всиновлення дітей.1. Як таким дибілам могли дати всиновити дитину?2. Чому нелюда незаарештували?Питання до свідків:Чому ніхто неприпинив побитя?!Прошу поширити відео.Генеральна прокуратура України Прошу вас провести розслідування щодо посадових осіб які були причетні до всиновлення цієї дівчинки. всі дані є в Патрульна поліція Полтавської області#побиливполтаві #невбивайдітей #катування #потрібнопокарати

Опубликовано Morgun Oleksiy Понедельник, 9 марта 2020 г.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за кваліфікуючими ознаками статті 125 Кримінального кодексу України.

Під час проведення оперативно-розшукових слідчих дій особи встановлені.

З метою захисту дитини від насильства її помістили до дитячого реабілітаційного центру. Наразі тривають слідчі дії та вирішується питання щодо доцільності подальшого перебування дівчини в цій родині”.