Головний санлікар назвав області з найнебезпечнішою епідеміологічною ситуацією через коронавірус (ПОДРОБИЦІ)

0
831

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що  найгірша статистика щодо захворюваності на коронавірус в Україні зареєстрована на Прикарпатті, Вінничччині, Закарпатті та Буковині.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

Втім до зони ризику також наближаються столиця і ще дві області.

“Найбільше (випадків. – Ред.) все ще реєструється в Івано-Франківській області – 857, друге місце Київ – 748 і на третьому місці Вінницька область – 738. Сьогодні ризик зростання кількості випадків по країні досить високий.

Найбільший рівень госпіталізацій в перерахунку на 100 тисяч населення реєструємо в Івано-Франківській, Вінницькій, Закарпатській та Чернівецькій областях. Насторожує нас динаміка щодо зростання кількості госпіталізацій в Житомирській, Миколаївській областях, а також в місті Києві”, – наголосив він.

Урядовець уточнив, що, з огляду на таку тенденцію, регіональним штабам комісій з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій буде рекомендовано зібратися та обговорити введення додаткових обмежувальних заходів.

Ляшко підкреслив, що загалом епідеміологічна ситуація в Україні досить напружена, однак нині це характерно для багатьох країн Європи.

“Зокрема, подібна ситуація щодо зростання кількості випадків фіксується у Польщі, значно зростає кількість захворювань у Чехії, зростає також у наших сусідів Румунії та Угорщини. Україна – не виняток. У нас також є добове зростання кількості випадків коронавірусної хвороби. Останні два дні вже ми перевищуємо кількість випадків за 8 тисяч”, – сказав головний санітарний лікар.

Водночас він наголосив, що зростання рівня захворюваності у лютому було прогнозованим.

Нагадаємо, на Львівщині за добу виявили майже 500 нових хворих.