Головний лісівник Львівщини попався на хабарі. Корупційну схему розкрито(ФОТО)

1
588

Сьогодні, 13 січня, затримали головного лісівника Львівської області та службову особу комунального лісового підприємства, що систематично возив для свого шефа данину від продажу лісу.

Про це повідомила керівничка прокуратури Львівщини Ірина Діденко у Facebook.

“Захищаємо ліси та боремося з системною корупцією! Сьогодні затримали головного лісівника області та службову особу комунального лісового підприємства, що систематично возив для свого шефа данину від продажу лісу. Прокуратура, спільно із оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області за слідства Поліції Львівської області встановили, що ініціатор злочинної схеми скористався повноваженнями та вимагав від підлеглих щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 30-40 тис грн від кожного”, – зазначається у повідомленні.

При цьому, хабарник встановив цинічні “тарифи”: за 1 кубометр реалізованого лісу учасники схеми відраховували для шефа 1-1,5 американського долара. За це головний фігурант обіцяв колегам лояльне ставлення і сприяння щодо їх перебування на посадах.

На даний час було зафіксовано передачу 17.8 тис грн та 300 $ чергової частини “траншу” від керівника районного підрозділу до обласного. Обидвох затримали “на гарячому”, причетність інших встановлюється.

Зараз прокуратура готує підозри та клопотання про обрання запобіжних заходів, а також відсторонення від посад.
Термін ув’язнення, який “світить” фігурантам – від 5 до 10 років, наголосила Ірина Діденко.