Голова Львівської ОДА радить людям не ходити до церкви

0
958

Голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький звернувся до представників духовенства та релігійних організацій області з проханням зменшити скупчення людей у храмах.

Про це Максим Козицький написав на своїй сторінці у Facebook, пише “Цинічний Львів”.

“Львівщина продовжує запроваджувати превентивні заходи з недопущення поширенню респіраторних захворювань, в тому числі коронавірусу. На даний час на Львівщині немає підтверджених випадків захворювань на коронавірус. Але усі ми знаємо, яка сьогодні ситуація із його поширенням у світі, зокрема Європі. Відтак, заходи із недопущення поширення інфекції є необхідними. Рішення поінформувати кожну єпархію, кожного священника, чи пастора є доцільним, оскільки кожен з вас щоденно контактує з великою кількістю осіб та може організувати правильне донесення достовірної інформації про те, як діяти у подібній ситуації”, – йдеться у дописі.

Очільник Львівщини також додав, що відбулась комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій ухвалили цілу низку рішень щодо вжиття профілактичних заходів, які б унеможливили поширення коронавірусної інфекції у Львівській області. Серед них обмеження зібрань людей у кількості понад 200 осіб.

“Потрібно розуміти, що з кожною годину хворих у світі стає все більше. І звичайно, звернувся до церков з проханням по можливості обмежувати зібрання великих груп людей, а парафіянам поставитись до цього з розумінням. Заходи, які сьогодні вживаються, покликані не лише попередити зараження, а й також зменшити можливе одночасне інфікування великої кількості людей. Для вчасного виявлення хворого важливою є комунікація між мешканцем, духівником та лікарем”, – додав Козицький.

Керівник ЛОДА наголосив, що представники духовенства та релігійних організацій погодились щодо необхідності наголошення прихожанам бути уважними та пильними до свого здоров’я.