“У нас шизофренічна країна: ми одночасно і воюємо, і торгуємо з агресором”, – депутат Львівської облради(ВІДЕО)

0
867

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин попри вимоги депутатського корпусу та громадськості Львівщини намагався не допустити ухвалення рішення про вимогу звільнення одіозного керівника Нацполіції Львівщини Василя Віконського.

Про це в ефірі “Народного толк-шоу” заявив депутат Львівської облради від ВО “Свобода” Михайло Нискогуз.

“У неділю відбулося народне віче в Соснівці, яке підтримало звільнення Віконського із посади. Після того були засідання Червоноградської міської ради та Сокальської районної ради, які також підтримали це звільнення. Тож з відповідною ініціативою ми виступили й у стінах Львівської обласної ради. На жаль, голова облради підмінив наше рішення й запропонував інший варіант – про відсторонення Віконського від посади на час розслідування. Голоси за це не назбирувалися кілька разів, ми просили відкорегувати текст рішення, але Ганущин не погоджувався. І тільки коли громадськість виступила зі спротивом у стінах обласної ради, він побачив, що не має можливості продовжувати сесію й був змушений винести це на голосування. Депутати більшістю голосів підтримали своє звернення”, – зазначив Нискогуз.

Також депутат висловив свою думку щодо розгону мирної акції протесту у с. Сілець 21 вересня.

“Спочатку обіцяли, що це останні вагони, більше після них інші не їхатимуть. Сьогодні народні депутати від “СН” кажуть, що ще рік часу, а вже тоді Україна зможе прожити без російського вугілля. То виходить, ми 5 років рухалися не в тому напрямку? А зараз ми продовжуємо цю тенденцію з побиттями і звірством. Інколи здається, що у нас шизофренічна країна: ми одночасно і воюємо, і торгуємо з агресором”, – наголосив Нискогуз.

? "У нас шизофренічна країна: ми одночасно і воюємо, і торгуємо з агресором", – депутат Львівської облради

? "У нас шизофренічна країна: ми одночасно і воюємо, і торгуємо з агресором", – депутат Львівської облради Михайло Нискогуз? Народне Толк-Шоу! – дивіться повний випуск тут ?https://youtu.be/GKJfLVzi9Zc

Опубликовано Телеканал НТА Среда, 25 сентября 2019 г.

Нагадаємо, російські вагони біля Соснівки розблокував спецназ: били людей.