Голова Бродівської районної ради заперечив привласнення благодійницьких коштів (ВІДЕО)

0
1159

Голова Бродівської районної ради Євген Швед підтвердив отримання у 2016 році благодійницьких коштів з Голландії на ремонт даху Підкамінської ЗОШ Бродівського району, проте зазначив, що не привласнював їх, а поклав на спецрахунок районного відділу освіти з метою будівництва спортивного майданчика у Підкамені, проте аж через два роки після отримання.

Про це йдеться у сюжеті ТРК “Броди”.

За словами Євгена Шведа, питання про пересилку благодійних коштів було вирішене у 2014 році, проте гроші надійшли аж у 2016 році.

“У червні 2016 року була відповідна постанова Кабінету Міністрів про капітальний ремонт даху Підкамінської ЗОШ, виділені кошти з державного бюджету. Туди вкладати приватні кошти не було можливості і сенсу. З меценатами, активістами, дирекцією школи домовлено, що будемо будувати спортивний майданчик у Підкамені.”, – підкреслив чиновник.

Голова Бродівської районної ради після того, як профільною комісією Львівської обласної ради у 2018 році погоджено будівництво спортивного майданчика у Підкамені, поклав благодійні кошти на спецрахунок районного відділу освіти.

За інформацією Євгена Шведа, слідчим відділення Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області 10 березня 2018 року закрите кримінальне провадження щодо нього за фактом привласнення грошових коштів в сумі 3500 євро для реконструкції Підкамінської ЗОШ.