Гімнастика для поліпшення зору за методикою Олександра Дроженнікова

0
798

Багатогодинна робота за комп’ютером, читання в транспорті або при поганому освітленні, стрес, нервове напруження і безсоння – це лише деякі з факторів ризику, що призводять до погіршення зору. Все перераховане згодом переростає в офтальмологічні захворювання.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на “Так просто!”.

На тлі стресу можуть прогресувати аномалії рефракції – короткозорість, далекозорість, астигматизм. З віком може виникати і атрофія сітківки, катаракта і глаукома. Всі ці захворювання ведуть до погіршення зору. Однак їх можна лікувати, а головне – попередити.

Олександр Дроженніков розповів про гімнастику для очей для поліпшення зору, яка допомагає при офтальмологічних захворюваннях і запобігає їх розвиток.

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЗОРУ

Народний цілитель і засновник школи довголіття завжди ділиться тільки найкращими і перевіреними вправами. Цього разу він радить сильну гімнастику для очей – Дао-Інь. Це вправи, які не тільки покращують зору, але і благотворно впливають на весь організм.

гимнастика для глаз при близорукостиНижче буде відео, де ти зможеш подивитися техніку виконання цих вправ. А поки давай розбиратися, що до чого.

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОЧЕЙ

Вправа № 1
Вправа виконується сидячи або стоячи, як тобі зручніше. Прийми комфортне положення, поклади долоні на очі і розслабся. Зроби 3-4 глибоких вдиху і видиху, дихай повільно і глибоко. З кожним видихом звільняється від зайвих думок в голові.
Це своєрідна настройка на вправи. Тобі необхідно заспокоїтися, позбутися від сторонніх думок, зануритися в себе і сконцентруватися на вправах.

гимнастика для глаз астигматизм

Вправа № 2

Три пальці (вказівний, середній і безіменний) поклади на верхній край очниці під бровами, починаючи від краю носа. Натискаючи, просувайся по верхньому краю очниці від носа до скронь. Потім так само пройдися по нижньому краю очниці.
Натискати потрібно сильно, але дуже акуратно, щоб не пошкодити очі. Пройдися три рази по верхньому краю і три рази по нижньому.
гимнастика для глаз инструкцияВправа № 3
Так само, трьома пальцями, натисни на западину над очницями. Спочатку помассируй її круговими рухами, після сильно натисни і різко відпусти.
Потім пальці поклади під очницею, помассируй активними рухам, а потім натисни і відпусти.

гимнастика и массаж для глаз

Вправа № 4
Тепер переміщаємо пальці на зіницю, очі закриті. Натискати дуже спокійно, але сильно. Тиснемо і відпускаємо, повторюємо 10 раз.

гимнастика и упражнения для глазВправа № 5
Великим і вказівним пальцем захопи верхню повіку і 50 разів посмикати повіку вгору і вниз. Рухи повинні бути легкими. Якщо відчуваєш біль або дискомфорт, перепочинь.

гимнастика для глаз видео

Вправа № 6
І остання вправа: великим і вказівним пальцями натисни на перенісся, у краю одного і другого ока. Порахуй до 10, натискаючи на перенісся, а потім відпусти.

гимнастика для глаз в картинках

Це дуже сильна гімнастика, яка впливає на весь організм. Завдяки їй можна відновити зір, поліпшити його, а також зняти втому очей. Візьми за звичку після роботи або перед сном зробити цей невеликий комплекс вправ.

А ось і обіцяне відео, в якому Олександр Дроженніков ще більше розповість про вправи.

Вже після першого виконання комплексу ти відчуєш поліпшення. Вправи допомагають людям з далекозорістю, короткозорістю, глаукомою і астигматизмом. Крім того, ця гімнастика покращує кровообіг в районі очей і голови, а також нормалізує роботу серця.