Героїчний вчинок: у Єгипті безстрашна жінка затулила собою дитину, яку терзали пси (ВІДЕО)

0
1681

Маленький хлопчик потрапив до лікарні у критичному стані.

У Єгипті біля Каїра два великих собаки кинулись на хлопчика й терзали його, доки незнайома жінка, що проходила поруч, не закрила його своїм тіло і не врятувала від агресивних тварин.

Її безстрашний вчинок потрапив на камери відеоспостереження. На кадрах видно, що хлопчик стоїть біля дороги з іншими дітьми, коли поруч з’являються два великих пса. Потім діти починають тікати, а собаки переслідують їх. Один з хлопчаків біжить до будівлі і вже на сходах тварини наздоганяють його.

Собаки вчепились у нього, тягли, гризли й терзали, аж доки не втрутились дві жінки – ймовірна власниця тварин і просто перехожа. Господарка відтягнула одну з собак – німецьку вівчарку – за хвіст. Другого пса схопити не вдалось і він намагався вкусити дитину аж поки йому просто не набридло. Тим часом незнайомка закрила собою дитину, аби врятувати від страшних укусів.

Як повідомляє DailyMail, 9-річного хлопчика Моххамеда Ехаба доправили до лікарні у “критичному стані” з жахливими ранами по всьому тілу й лихоманкою.

Батьки дитини розповіли, що психологічно хлопчику вже краще, і він, незважаючи на напад, не став ненавидіти собак.

Своєю чергою у поліції повідомили, що господарка собаки вже заплатив штраф у дві тисячі єгипетських фунтів (близько трьох тисяч гривень). Проте батьки не збираються залишати цю справу і готуються до судового позову.