Гасла “Слава Україні” і “Героям слава” пропонують затвердити офіційними символами збірної України (ФОТО)

0
999

Президент УАФ Андрій Павелко заявив, що гасла “Слава Україні” та “Героям слава” можуть стати офіційними.

Про це повідомляє Футбол 24.

“Футбольні символи України, давно визнані усіма нашими вболівальникам і футбольною спільнотою загалом, мають бути захищені і увіковічені в футбольній традиції нашої держави. Тому виступив з ініціативою оперативно скликати онлайн засідання Виконкому УАФ.Немає опису світлини.

Ми займаємо чітку позицію, яка уособлює глибоку синергію Української асоціації футболу, мільйонів наших вболівальників і футболістів збірної. Така позиція стане відповіддю на численні коментарі, дзвінки і голоси підтримки на адресу УАФ і команди Андрія Шевченка, які ми отримуємо після презентації нової форми збірної з картою України та гаслами “Слава Україні!”, “Героям слава!”.

На зображенні може бути: текст «тероям ероям слава!»

На розгляд і голосування членів Виконкому УАФ запропонував винести кілька питань: 1. про затвердження статусу офіційних футбольних символів України – гасел “Слава Україні” і “Героям слава”; 2. про затвердження малого і великого герба національних збірних України (із зображенням карти України у її неподільних кордонах, які визнані ООН, з Кримом і тимчасово окупованими частинами Донецької і Луганської областей).

На зображенні може бути: текст «UKRAINE»

Дякую усім нашим вболівальникам за шалену підтримку УАФ і нового дизайну форми національної збірної. Дякую вам за небайдужість, за ваші відверті публічні позиції і таку щиру реакцію на сьогоднішні події. Насправді, намагаючись прибрати з футболок наших гравців два надрукованих всередині слова, наші “друзі” сприяли тому, що сьогодні усі міжнародні ЗМІ і соціальні мережі рясніють написами: Glory to Ukraine! Glory to the heroes!

Переконаний, що важелі впливу тих, кому не подобаються цілісність і патріотичність спортивної української нації, дали фатальну тріщину і довели їх неефективність. І, за будь-яких обставин, гасла “Слава Україні” і “Героям слава” не можуть нікуди зникнути, бо немає такої сили, яка здатна викорінити ці слова зі свідомості українців чи затьмарити їх неймовірну енергетику. Це побачив і відчув увесь світ! Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!” – написав Павелко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Немає опису світлини.

Як повідомляв “Цинічний Львів”, УЄФА зобов’язала прибрати слоган “Героям слава” з футболок української збірної на догоду росіянам

Раніше, УЄФА схвалила нову форму збірної України на Євро-2020

Немає опису світлини.