ГАРАЖНІ ВОРОТА ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНОГО ТИПУ: ФАХІВЦІ «БРАМА МАРКЕТ КИЇВ» ОГЛЯДАЮТЬ ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ З ЦІЛЬНИМ ПОЛОТНОМ

0
175

Оформлення в’їзду у гараж здійснюється за допомогою захисних систем різного типу. Серед популярних конструкційних рішень варто виділити підйомно-поворотні моделі, що також відомі під назвою щитових через цілісне полотно. Як й у секційних систем, стулка при відкритті рухається під стелю. При цьому полотно піднімається й одночасно з тим повертається. За функціональністю ці рішення також схожі з моделями з сендвіч-панелей. Під час виготовлення систем щитового типу власникам доступні безмежні можливості оформлення: асортимент кольорів, елементів декору, імітація дерев’яної поверхні. Управління такими системами може здійснюватися як вручну, так й автоматично. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Київ» вирішили більш детально ознайомитися з характеристиками підйомно-поворотних конструкцій, щоб з’ясувати, коли актуальне їх використання. Вони також розповіли, як отримати гарантовану знижку на будь-який проєкт гаражної системи.

Які технічні характеристики мають підйомно-поворотні сучасні ворота?

Щитові конструкції з цільним полотном зазвичай  оснащують автоматичним механізмом контролю. Моделі підходять для облаштування гаражних в’їздів будь-якого розміру, оскільки вони створюються на замовлення. Цілісна стулка піднімається до стелі та розміщується там у горизонтальному положенні. Підйомно-поворотні ворота виготовляють з металу (частіше оцинкованої сталі) та опціонально утеплюють пінополіуретаном. Такі рішення мають корозійну стійкість, відрізняються надійністю, безпекою та зручністю. Щитові моделі складаються з важелів, що утримують нижню частину полотна, роликів у верхній частині, що направляють з боків, пружин, балансування механізму, електроприводу. Це універсальні рішення, які забезпечують максимальний захист від злому або проникнення. Для повороту стулки досить невеликого простору перед та за в’їздом у гараж.

Додаткове оснащення та оформлення автоматичних гаражних воріт з щитовим полотном

У якості зовнішнього декору можуть використовуватися панелі, різні вставки, імітація деревини, матеріали під фасад будівлі. Потрібно враховувати, що цілісне полотно означає, що окремі елементи не можуть бути відновлені – потрібно замінювати всю стулку при пошкодженнях. Деякі моделі у залежності від технічних характеристик можуть оснащуватися прохідними дверима. Стулка повинна мати для цього певні розміри. У якості інших опцій надаються різноманітні пристрої для управління та безпеки. Наприклад, запірні механізми. Європейські виробники часто пропонують використовувати також інтелектуальну систему контролю доступу, що керується з мобільного пристрою. Доступні віконця різної форми, вентиляційні решітки, панорамні панелі. З технічного оснащення пропонується вибрати сигнальні лампи, кодові клавіатури, фотоелементи.

Які виробники займаються виготовленням ексклюзивних воріт у гараж з цільною стулкою?

Одним з відомих заводів, що випускають щитові конструкції, є Wisniowski (Польща). Виробник надає можливість виготовлення гаражних воріт відповідно брендовій розмірній сітці або на замовлення з порогом в 5 мм. У цій категорії представлено 6 лінійок: Select, Progress, Komfort, Novum, City та Connect. Усі вони є універсальними побутовими рішеннями, розрахованими на середню інтенсивність роботи. Деякі з них можуть утеплюватися, інші доступні тільки у стандартній холодній модифікації. У базовій комплектації представлено два варіанти автоматики – MOTO RST та METRO RST. Заповнення стулки індивідуально, але найчастіше вибирають сталеві оцинковані сендвіч-панелі, бо це найпрактичніше рішення, що характеризується стійкістю до корозії. Компактнішою, теплою та герметичною альтернативою стануть секційні системи того ж виробника: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-garazhni. Доступні три різні лінійки з відмінною товщиною полотна.

Де замовити будь-який варіант воріт для гаража з оперативним монтажем у Києві?

При виготовленні конструкції потрібно враховувати такі фактори як матеріал та геометрія отвору, розміри бічного простору, особливості під’їзду до приміщення, наявність простору під стелею. «БРАМА МАРКЕТ Київ» надає послугу попереднього виміру в’їзного отвору у гаражі безкоштовно. Доступний широкий асортимент додаткових опцій та швидкісний монтаж. Щоб замовити дорогі підйомно-поворотні ворота з гарантованою знижкою, зверніться у виставковий салон на вул. Кирилівській, 69В. Задайте питання щодо вартості та технічних характеристик продукції нашим менеджерам: ++380673488399, +380501604611.