Ганущин заблокував публічне обговорення продажу лікарень

0
452
фтот взяте зі сайту zik.ua

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин перешкоджає проведенню публічного обговорення про ситуацію в медичній галузі, яке організовує фракція ВО «Свобода» спільно з громадськістю та медиками.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич 26 червня 2020 року.

«Фракція звернулася до голови облради щодо виділення приміщення для проведення публічного обговорення про стан медичної галузі за участі депутатів обласної ради, громадськості, медичних працівників. І ми отримали відповідь, що голова рекомендує утриматися від проведення заходу і посилається на Постанову КМУ №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Однак ця Постанова не забороняє зібрання органів державної влади та органів місцевого самоврядування за умови забезпечення заходів безпеки. Зокрема, в умовах епідемії відбуваються засідання комісій з приватизації майна лікарень та сесії облради, інші заходи. Тож дивно, чому публічне обговорення стало винятком», – зазначає Олег Панькевич.

За його словами, законодавство зобов’язує ради забезпечувати необхідні умови для ефективного здійснення депутатами місцевих рад їх повноважень, тим більше, що тема обговорення стосується питань, які розглядає обласна рада. Тож він повторно звернувся до голови обласної ради про надання приміщення малої сесійної зали Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16) для проведення публічного обговорення, яке відбудеться 30 червня 2020 року о 12.00 за участі депутатів обласної ради, медиків, експертів, громадськості.

Нагадаємо, 18 червня 2020 року на сесії Львівської обласної ради фракція ВО «Свобода» заблокувала президії, щоб зупинити корупційні рішення про приватизацію комунальних об’єктів, зокрема приміщень лікарні.

ГОЛОВА ОБЛРАДИ ПЕРЕШКОДЖАЄ ПРОВЕДЕННЮ ПУБЛІЧНОГО ОБГОВОРЕННЯ СТАНУ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ Голова Львівської обласної ради…

Опубликовано Львівська обласна організація ВО "Свобода" Пятница, 26 июня 2020 г.