Франківськ у “червоній” зоні: школи не відкриватимуть, а транспорт працюватиме в режимі спецперевезень

0
741

Через віднесення з 31 серпня Івано-Франківська до «червоної» зони епідемічної небезпеки у зв’язку з поширенням COVID-19 у місті не працюватимуть школи й дитсадки, а громадський транспорт курсуватиме в режимі спецперевезень.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на УНІАН.

відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Івано-Франківської міської комісії з ТЕБ та НС, де вирішували, як житиме місто в умовах «червоної» зони.

Зазначається, що відповідно до рішення комісії, у місті з 31 серпня громадський транспорт курсуватиме в режимі спецперевезень, а школи та дитсадки не працюватимуть з 1 вересня. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що сьогодні зранку до міської ради звернулися перевізники і підприємці, які висловили свою незгоду з рішенням уряду віднести місто до «червоної» зони.

“Дуже дивуюся такому рішенні, бо воно приймається без обговорення. Вважаю, що ділити Україну на зони – дуже неправильно”, – зазначив Марцінків.

Він наголосив, що завтра зранку скликає комісію з надзвичайних ситуацій, де будуть приймати рішення щодо 1 вересня, руху громадського транспорту тощо.

“Хочемо, щоб Уряд не чинив таких речей, бо це чергові збитки органам місцевого самоврядування, чергові збитки місту Івано-Франківську”, – додав мер.

Франківськ – у "червоній зоні"? Завтра о 8:00 збираємо комісію з ТЕБ і надзвичайних ситуацій.

Опубликовано Русланом Марцінківом Четверг, 27 августа 2020 г.

Нагадаємо, що в Україні оновили карантині зони.