“Формула Штайнмайера” ставить знак рівності між вдовами атовців та дружиною “Мотороли”, – дружина загиблого українського офіцера

0
5000

Вдова атовця, депутат Львівської міськради Олена Пасевич вважає, що “формула Штайнмайера” ставить знак рівності між вдовами атовців та дружиною “Мотороли”.

Про це вона написала на своїй сторінці у facebook.

“Я ніколи не казала про себе «вдова». Але у суспільстві нас так називають. Нас по Україні тисячі… Середній вік «вдів» 31 рік… Ми роками ходили лише у чорному… У нас було і є купа невирішених державою соціальних питань. АЛЕ МИ НІКОЛИ НЕ ХОВАЛИ НАШИХ ОБЛИЧ!!!

У 2014 році після загибелі Чоловіка, мені виписувало чимало сєпарів, які відверто тішилися, що на одного «карателя» (цитата!) стало менше! Мене розпирав гнів, але мені НІКОЛИ не було страшно, бо я була впевнена, що мені НІКОЛИ не доведеться ховати свого обличчя у нашій державі!

Тоді я ще не знала, що виникне ФОРМУЛА! «Формула Штайнмайера»… Яка поставить знак рівності між мною і іншими дівчатами до дружини «Мотороли»… Яка виправдає ті дописи сєпарів у моєму ФБ у 2014…

Мир у будь-який спосіб – недопустимий!!! Я пам’ятаю на моїй кухні розповіді одногрупників Івана, які були свідками, як здавали Крим… У мирний спосіб… Я бачила чоловічі сльози тоді… Лють…Біль…Розпач!… Я ЦЕ ВЖЕ БАЧИЛА!!!

Це не те, що хотілося б поставити на «repeat»!!! І я буду про це говорити!!! У всі доступні для мене способи!

Готую на сесію ЛМР та впевнена у консолідованій позиції і підтримці усіх колег звернення до президента, Верховної ради та Уряду щодо недопущення реалізації цього «плану». Питання захисту національних інтересів держави для мене не пафос, не популізм! А пріоритет! Надто вартісний! І воно вартує бути першочерговим, як у розгляді у ПД на найближчій сесії, так і у вирішенні в країні!!!

Вірю, що «план», який поставить знак рівності між мною і дружиною «мотороли» буде відхилено!!!

Вірю, що нам таки не доведеться ховати обличчя у нашій державі!!! І буде СВІТЛО!!!”