Фігурант у справі Гандзюк назвав ім’я замовника нападу: перші подробиці (ВІДЕО)

0
498

Один із фігурантів справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк Ігор Павловський сьогодні, 1 жовтня, заявив, що ініціатором нападу був глава Херсонської облради Владислав Мангер. За словами підозрюваного, саме Мангер замовив вбивство Сергію Торбіну.

Про це повідомляє 24 канал, передає “Цинічний Львів”.

Павловський заявив про це під час онлайн-засідання Приморського суду Одеси.

Він зазначив, що під час кількох розмов з організатором нападу Олексієм Левіним той згадував “Миколайовича” у зв’язку з ситуацією. Пізніше він зробив висновок, що мовиться саме про Мангера.

Левін тоді говорив, що треба щось зробити з Гандзюк. Враховуючи все це, я зрозумів, що Левін замовив Торбіну Катерину на прохання Владислава Мангера, – заявив Павловський.

Нагадаємо, з моменту нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк минуло понад два роки. Її облили сірчаною кислотою, а через три місяці лікування з хімічними опіками, вона померла в лікарні.

Справу досі розслідують, виконавці – за ґратами, але поки відповідальність не понесли замовники нападу. Причиною трагедії називають діяльність активістки, зокрема боротьбу з корупцією серед чиновників Херсонщини.