Фемінізм — прогрес людства чи падіння?

0
1320
фото з відкритих джерел

Сьогодні у Львові, біля міської ради, було проведено мітинг “Права жінок — права людини„. Зібралося багацько захисниць своїх прав, більшість з яких виглядала дуже екстраординарно. Кольорове волосся, пірсинг, дивакувате вбрання — ці люди ну просто вимагають до себе уваги.

Про це повідомляє наш кореспондент з місця події.

Не змігши залишитись байдужою до пліток про сексуальну орієнтацію свого чоловіка, “свято весни„ відвідав особливий гість — жінка мера міста, Катерина Кіт.

Феміністки оголосили багато “аргументів„ у захист своєї позиції та ще більше зробили скарг, одною з яких було те, що дуже мало жінок займають посади “вищих чинів„. Також вказували на те, що відтепер 8 березня — не комуністичне свято, а день прав жінки. Навколо цієї вакханалії бігали зухвалі журналісти з камерами.

Організатором івенту є лідерИКИНЯ боротьби за права жінок у нашій країні — Любов Максимович. Є припущення, що ця головна феміністка фінансується європейськими однодумцями і, мабуть, має з цього неабияку вигоду. Також опісля було проведено близько 10 інших заходів з пропагуванням “європейських„ цінностей.

Поряд з мітингом зібрався антимітинг, що складався з молодих дівчат, які відстоюювали традиційні цінності гаслами:“Наше свято — День матері„, “Ми за гармонію„, “Не гендер, а стать„ та іншими. Активістки ввічливо і впевнено відповідали на провокативні питання журналістів. Одна з яких сказала:“До мене підходило багато представників ЗМІ, і найбільше втішило те, що я почула, як один сказав іншому:“О! Тут нормальні зібрались„, це зробило мій день„.

Очевидно, наше суспільство ще не готове до прийняття і схвалення феміністичних позицій. Та чи потрібно це нам взагалі? Невже у наших жінок недостатньо прав?