“Этот День Победы” – генеральна прокурорка України розміслила на своїй сторінці пісню українофоба, який підтримує окупацію Криму

0
939

У суботу, 9 травня 2020 року, генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова розмістила у себе на “Фейсбуці” слова з відомого радянського шлягера “День Перемоги” й відеозапис виконання цієї пісні російським співаком Левом Лещенком.

Як повідомляє “Цинічний Львів” відповідний допис опублікований на її сторінці у Facebook.

Этот День ПобедыПорохом пропах,Это праздникС сединою на висках.Это радостьСо слезами на глазах.День Победы!День Победы!День Победы!ІЗ СВЯТОМ, ДРУЗІ!!! НІКОЛИ ЗНОВУ!

Опубликовано Ириной Венедиктовой Пятница, 8 мая 2020 г.

 

“Із святом, друзі! Ніколи знову!”, – написала вона.

Генпрокурорці дорікнули в коментарях, що Лещенко підтримує російське вторгнення до Криму та Донбасу.

Так, 12 червня 2014 року в інтерв’ю московській газеті “Аргументи і факти” (№24) Лещенко заявив, що “… Військових дій як таких не було. Крим проголосував за своєю волею”.

“Не треба бомбити міста і села, припиніть агресію – і відразу складе зброю південний схід України. Треба вийти на шлях мирних переговорів і людського компромісу. Ми ж один етнос! Що ж ми ділимо?!”, – сказав він.

Крім того, він висловився за поділ України на “три федерації”.

“Львів – це Західна Україна, і, за великим рахунком, ця місцевість ніколи не була Україною. Це Галичина, прикарпатські області, які входили до складу Австро-Угорщини. Україні розширив кордони Ленін, а Сталін потім незаконно приєднав до них Львів і Галичину. Так що западенцям варто було б взяти джерела, подивитися, почитати. До речі, “Право нації на самовизначення” – це гасло Володимира Леніна, який створив Українську Республіку. Українці повинні йому подякувати, а вони пам’ятники його руйнують. Сталіну теж повинні дякувати за те, що приєднав Волинь і Прикарпаття. Якщо це несправедливо було зроблено, значить, вони повинні відокремитися від України. Проведіть референдум, зробіть три федерації – Південний Схід, Західну і Центральну Україну”, – заявив Лещенко.