Епіцентром коронавірусу в Одесі може стати Центр надання адмінпослуг

0
795

Одесити скаржаться на «наплювацьке» ставлення співробітників Центру надання адмінпослуг на вул. Косівській, 2Д до масочного режиму. Свої претензії вони виклали в листі до Єдиного центру звернення громадян, повідомляє “Правда за Одессу”.

«За тиждень до цього здавали документи на Косівській, 2Д, ЦНАП, звернули увагу, що багато співробітників ігнорують дотримання санітарних норм, не одягають маски на своїх робочих місцях, або вони надіті на підборіддя. Зробили зауваження, як зазвичай, відповідь була, що тільки воду попили, поїли, в зубі покопирсався …. Вчора 30.06.2020 забирав там же відповідь на подані раніше документи, ситуація не змінилася, практично повна наплювацьке ставлення до дотримання масочного режиму, і це при тому, що даний центр щодня приймає величезну кількість відвідувачів », – йдеться в повідомленні пильних жителів міста. До листа додано відеозапис факту порушень з боку співробітників ЦНАП.

Поки невідомо, чи очікують співробітників «нової мерії» адміністративні санкції за порушення карантинних обмежень, проте зверненням присвоєно реєстраційний номер Ф1-40782.

В Одесі вже були випадки, коли хворими на коронавірус були місцеві чиновники. Як правило, ці випадки не підлягали розголосу, але інформація про масове тестування всіх контактуючих потрапляла неодноразово в ЗМІ.

Нагадаємо, мобільні групи одеської поліції посилили перевірку розважальних і торговельних закладів в місті на предмет порушення карантинних обмежень. Тільки за одну добу вісім поліцейських мобгрупп в чотирьох районах Одеси перевірили 50 розважальних і 233 торгових закладів. За порушення правил карантину на керівників суб’єктів господарювання складено 26 адміністративних протоколів.

Тим часом Польща з 1 липня відновила регулярне авіасполучення з Україною. З сьогоднішнього дня доступні рейси з польських міст до Києва. Відповідне розпорядження прийняв польський уряд.

Повідомляється, що знято заборону на польоти до Великобританії і України, зокрема, рейси з польських міст вже приймають Лондон, Глазго, Бірмінгем, Едінбург і Київ. У п’ятницю, 3 липня, відновлилися рейси в Париж.

Сьогодні вранці перші з березня 2020 року пасажири вирушили з Кракова до Києва. Згідно з даними київського аеропорту імені Сікорського, в першій половині дня також були прийняті і відправлені рейси з Варшави і Вроцлава авіакомпанії Wizz Air. Про відновлення польотів в інші українські міста інформації поки немає.