Ексрегіонал і плагіатор Шкарлет очолив міністерство освіти: що про нього відомо

0
2410
Сьогодні, 24 червня, Кабінету міністрів України призначив нового в. о. міністра освіти і науки. Ним став ексрегіонал, ректор Чернігівського національного технічного університету Сергій Шкарлет.

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає “Цинічний Львів”.

Крім того, Шмигаль подякував Любомирі Мандзій за роботу тимчасовою міністеркою освіти.

До слова, раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Сергій Шкарлет народився 9 жовтня 1972 року у місті Коканд в Узбекистані, навчався у Київському політехнічному інституті за спеціальністю “Математичне забезпечення системи автоматизації”, а згодом — у Фінансово-економічному інституті при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю “Облік і аудит”.

У 1995 році працював нетривалий час інженером-конструктором Ніжинського НВК “Прогрес”, з 1996 року — почав викладати.

У 2010 році балотувався до Чернігівської облради від “Партії регіонів”. В одному з інтерв’ю казав, що підтримує Віктора Януковича з 2004 року.

“Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди й принципи Партії регіонів”, — сказав він тоді.

Водночас вже у 2015 році він балотувався до Чернігівської облради вже від “Блоку Петра Порошенка”, але програв вибори.

Зазначимо, що антиплагіатна ініціатива “Дисергейт” заявила про факти масштабного академічного плагіату в науковому доробку Сергія Шкарлета. Про це ж ідеться і на сайті “Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях”.

Як раніше писав “Цинічни Львів”, прихильник Януковича та ексрегіонал Сергій Шкарлет може очолити МОН.