Екскурсії під час турів в Єгипет: розповідаємо про заповідник Абу Галум

0
357

Плануючи поїздку на відпочинок за кордон ми часто наперед складаємо перелік екскурсії, які б хотіли відвідати. Адже крім відпочинку на морі хочеться ще й побачити колоритні місця країни. Так, як Єгипет є одним з найпопулярніших туристичних напрямків серед українців, ми вирішили Вам розповісти про одне неймовірне місце в цій країні – заповідник Абу Галум. А, ось замовити тур в Єгипет в можете в перевіреній компанії Антонів Тур.

Національний заповідник Рас-Абу-Галум

На півдні Синайського півострова, поруч з містом Дахаб, розташувався національний заповідник Абу-Галум. Це дивовижний оазис первозданної краси природи від якого багато туристів отримують неабиякі емоції.

Унікальність ландшафту

Площа, зайнята під даним національним заповідником Дахаба, становить близько 500 кв. км. На цій території зібрано все, що може полонити дух справжнього поціновувача природної краси: мальовничі скелі, прекрасні долини, піщані дюни і кришталеві води затоки Акаба.

Флору національного заповідника Рас-Абу-Галум представляють 165 видів рідкісних рослин, при цьому 44 з них є ендеміками.

Фауна національного заповідника, розташованого поблизу Дахаба, може похвалитися такими рідкісними тваринами, як червона лисиця, нубійський козел, смугаста гієна і даман. У великій кількості тут також живуть ящірки і змії, причому деякі з них досить небезпечні.

Слід зазначити, що на території національного заповідника Рас-Абу-Галум в Дахабі розташовано декілька бедуїнських сіл. Місцеві жителі привітні і доброзичливі до відпочиваючих. Так, після насиченої прогулянки по національному заповіднику Абу-Галум можна зупинитися в одному з цих поселень, щоб підкріпитися. Бажаючі також можуть залишитися тут на нічліг. Для таких цілей в селах передбачені окремі «будиночки», які, по правді кажучи, більше нагадують курені. Тому про комфорт, в звичайному розумінні цього слова, мова не йде. Але романтики хоч відбавляй: тиша і спокій, душевні розмови біля багаття і зоряне небо над головою, таке яскраве і красиве, яким ніколи не буває у великих містах.

Дивовижний підводний світ

Краса і багатство надземного світу національного заповідника Дахаба незаперечні, але його підводний світ просто казковий. Чудові коралові рифи розтягнулися вздовж усього узбережжя національного заповідника.

підводний світ Абу Галум

Занурившись в прозорі води затоки, немов потрапляєш в інший вимір: косі сонячні промені пронизують товщу води, переливаючись світлими відблисками на поверхні коралових рифів, пишність яких важко передати словами. Туди-сюди плавають строкаті морські мешканці, такі як риба-наполеон, риба-пікассо, крилатка і багато інших; тут і там вальяжно розкинулися морські зірки.

Любителі екстриму знайдуть в морських глибинах національного заповідника Абу-Галум підводні печери і каньйони, що утворилися внаслідок землетрусів.

Для відвідування туристами національний заповідник Абу-Галум Дахаба був відкритий не так давно. Однак достаток і красу морської флори і фауни, якими володіє національний заповідник, вже встигли оцінити багато дайверів з різних куточків земної кулі.

Дістатися до національного заповідника поблизу Дахаба можна в складі екскурсії, які пропонує компанія Антонів Тур. Однак слід зазначити, що не весь шлях можна подолати на автотранспорті. Частину дороги доведеться пройти пішки або ж скористатися послугами «кораблів пустелі», також не виключений варіант велосипедної прогулянки. Тут вже на розсуд кожного. Одне можна сказати точно: відпочиваючи в Єгипті, безперечно варто відвідати національний заповідник Абу-Галум. Оскільки таку красу зустрінеш не скрізь. Його флора і фауна є справді унікальними, і це подорож запам’ятається надовго.