Ексглава адміністрації Порошенка очолив один з найбільших осередків партії Медведчука

0
625

Ексглаву адміністрації п’ятого президента України Петра Порошенка Ігоря Райніна обрали головою Харківської обласної організації «Опозиційна платформа – За життя».

Про це повідомляє «Українська правда».

Призначення відбулося 27 листопада в партійному офісі осередку в Харкові.

Сам Райнін також підтвердив своє призначення кореспонденту УП в месенджері.

Місцеве видання KharkivToday оприлюднило відео з закритого засідання з виступом Райніна, під час якого він дякував новому патрону – Юрію Бойку за підтримку, і заявив про плани на місцеві вибори.

«Тут потрібно застосувати зусилля, відкинути ті чи інші амбіції, ті чи інші, якісь інші моменти, об’єднуватися, йти, перемагати в місцеві ради, для того, щоб бути корисними, потрібними для звичайної людини, для пересічного українця. Можу вас запевнити, що всі мої сили і вміння, досвід будуть підпорядковані цій меті. У кожному з вас я бачу свого друга, партнера, товариша і ви мене теж не розчаровуйте. Дякую за підтримку, Юрій Анатолійович, спасибі ще раз», – сказав він.

46-річний уродженець Харкова Райнін є доктором юридичних наук, кандидатом наук з державного управління, заслужений економіст України.

25 жовтня 2015 року обраний депутатом Харківської обласної ради VII скликання. Довший час працював у Харківській облдержадміністрації. З 17 листопада 2014 року по 3 лютого 2015 – заступник глави Адміністрації президента України.Потім до серпня 2016 року очолював Харківську обласну державну адміністрацію.

З 31.08.2016 по 19.05.2019 був главою Адміністрації президента України.