Ексдружина відомого шоумена розповіла про погрози та приниження у шлюбі

0
673

Колишня дружина ведучого Володимира Остапчука Олена Войченко, яка розповіла про його численні зради, продовжує розкривати приголомшливі подробиці про нього, інформує ТСН.

Цього разу Олена поділилася з підписниками свого фотоблогу, що ексчоловік погрожує їй та маніпулює, аби уникнути відповідальності.

“Коли йдеться про дітей – не можна вдавати, що немає їхніх потреб. Не можна мовчати! Страшно опинитися сам на сам із впливовим і безпринципним чоловіком, здатним з легкістю брехати мільйонам. Боляче, коли рідна людина не просто обдурює і принижує, щоб приховати свої помилки і слабкості, а загрожує і маніпулює, щоб уникнути відповідальності. Але брехня – це брехня, навіть якщо ховати її за лицемірною усмішкою. Правда на моєму боці, в ній моя сила”, – написала Войченко.

Разом з тим жінка висловила сподівання, що зрештою її ексколишній отямиться та подумає про дітей та їхнє майбутнє.

“Я все ще сподіваюся і вірю, що чоловік, який так пишається собою, отямиться і візьме відповідальність за свої вчинки і дітей. Можна зрозуміти бажання жити тільки для себе і своїх утіх, але бажання залишити дітей з їхньою матір’ю “в минулому житті”, а при цьому хизуватися статусом “зразкового батька” – неможливо”, – зауважила Олена.

Пост Олени можна переглянути тут.