“Економлять як можуть”: на Львівщині у лікарні перуть захисні костюми для медиків (ФОТО)

0
1335

На Львівщині, у Жовківській центральній районній лікарні, люди помітили виправні одноразові захисні костюми, які мають захищати медиків від коронавірусу.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, світлину оприлюднив на своїй сторінці у ФБ Сергій Притула.

“Коронавірус Львівщина. На фото – сохнуть у лікарні випрані одноразові захисні костюми”,- зазначив у дописі під світлиною з місця події Сергій Притула.

У коментарі до інформації науковець, колишня завідувачка музею “Жовківський замок”  Софія Каськун зазначила, що “це та інші фото мені скинули на вайбер з невідомого номера з текстом, з якого відчувалося, що остання крапля впала, і проханням поширити в міській групі. За 3 дні майже сімсот поширень. Результат: медпрацівникам видали необхідний захист, виплатили доплати. Сьогодні в лікарні мала бути міністерська перевірка”.

Як написала 18 серпня на сторінці спільноти “Жовква – моє місто” у ФБ Софія Каськун, “мені на вайбер з неідентифікованого номера прийшло повідомлення. Мій номер легко знайти в мережі і не лише. Це не мій текст, я не можу перевірити наведені факти. Добре було б, якби хтось із чиновників, чи поінформованих захотіли прокоментувати ситуацію.

Нагадаємо, у Львові від коронавірусу помер відомий лікар-психіатр.