Ефективне лікування папілом разом з Genesis

0
319

Як часто вам незручно говорити про інтимні речі чи зміни, які ви відчуваєте у своєму організмі? Ці питання мучать вас, не дають розслабитись, ви відчуваєте небезпеку, але не можете про це розповісти вголос. Тож давайте трохи розвіємо ваші переживання і розповімо про папіломи.

Папіломи бувають різної форми: круглі, випуклі з гострим верхом, клубчасті, тощо. Найчастіше трапляються у інтимних зонах, а рідше – в ротовій порожнині. Багато видів папілом є безпечними для життя та здоров’я людини. Однак є така їх частина, що може сприяти розвитку злоякісних новоутворень та провокувати рак шийки матки, прямої кишки, вульви і т.д. Про це докладно читайте тут.

Крім того, доброякісні папіломи теж можуть переходити в категорію злоякісних, якщо вони розташовані в місцях найбільшого тертя з білизною чи зазнають механічних ушкоджень.

Перше, що вам необхідно зробити для профілактики та відчуття безпеки – проходити щорічний огляд у лікаря. Не нехтуйте цим правилом, адже, чим швидше ви виявите папіломи, тим якіснішим буде ваш процес лікування. Після отриманих результатів аналізів не варто впадати в паніку, а довіритись професіоналам, які швидко в короткі терміни допоможуть вам позбутись цих неприємних папілом.

Найкраще цю гінекологічну проблему вирішує клініка Genesis. Це не просто косметологічна клініка, спеціалісти Genesis не залишають своїх пацієнтів наодинці з хворобою, а супроводжують їх протягом всього періоду лікування. УGenesis видаляють генітальні папіломи радіохвильовим лазером, але на цьому догляд за пацієнтом не закінчується. Після видалення генітальних папілом проводять курс противірусної імунотерапії. При цьому спостерігають за станом пацієнта і у разі виникнення рецидивів проводять додаткові обстеження. Однак ймовірність виникнення рецидивів при видаленню папілом лазером є вкрай низькою.

Не бійтесь процедури, бо вона є максимально безпечною для вас та не викликає додаткового дискомфорту, опіків, травм чи рубців. Лазерне видалення генітальних папілом здійснюється за один раз, а опісля лікар призначає мазі, що сприяють швидкому загоєнню та спеціальну підтримувальну терапію. Наполегливо агітуємо не ігнорувати саме цього етапу лікування. Після видалення папілом організм буде певний час ослабленим, тож легко може підхопити інші хвороби. Важливо підтримувати імунітет та допомогти йому швидко впоратись з тимчасовими незручностями.

Вірус папіломи передається статевим шляхом, тож ваш сексуальний партнер теж може бути зараженим. Потурбуйтесь про його здоров’я теж, а також утримайтесь від сексуальних контактів протягом 10 днів після здійснення процедури лазерного видалення папілом.

Про що точно можна не турбуватись, так це про якість послуг та кваліфікацію спеціалістів клініки Genesis. Фахівці Genesis допоможуть вам відчувати себе впевнено та позбутись проблем, що шкодять вашому жіночому здоров’ю. Бережіть себе разом з Genesis.