“Дитині паралізувало ноги”: на Львівщині важкохворій 5-річній дівчинці потрібна допомога (ФОТО)

0
4657

У родині Руслана та Марії Дуб зі Стрілок на Львівщині  біда. У їхньої п’ятирічної донечки Яринки саркома Юінга. Це злоякісна пухлина, яка вражає кістки. 

Про це інформує “Голос Прикарпаття”, пише “Цинічний Львів”.

Яринка зростала 5 щасливих рочків, як і всі діти,  життєрадісна, щира,  мудра й допитлива.  Бавилася, малювала, відвідувала дошкільну групу в середній школі Стрілок. Ще у грудні, очікуючи свят, все було, як і в усіх сім’ях. А далі – конультації в лікарів, УЗД, ренгтени.

Вирок – пухлина. Операція, надія на те, що не злоякісна. Та, ні. На жаль, доля поставила сім’ю перед дуже складними випробуваннями.

«Два тижні перед Різдвяними святами моя дитина почала жалітися на спинку. Вночі вона дуже плакала і товкла ніжками. Ми звернулися до нашої сімейної в Стрілках. Вона сказала, що ймовірно, це глисти. Робили УЗД. У Старому Самборі за другим разом виявили глисти.  Ще також робили рентген на спинку, нічого не було. Накупили тих медикаментів від глистів, три дні подавали. Але  я бачила, що донечці щораз важче стає триматися на ніжках. На саме Різдво зранку ми поїхали в Самбір, викликали дитячого невролога, вона оглянула і сказала негайно їхати до Львова. Швидкою приїхали, зробили КТ, а там пухлина на хребті», – розповідає Марія, мама Яринки.

Дівчинка – єдина донечка в сім’ї. Батьки в розпачі. Мама не може знаходити відповіді на запитання донечки: “Мамо,  для чого нам хімія?”, “Мамо, чому зі мною таке сталося?”, “Мамо, коли я буду здорова?”

«Пухлина повністю перетиснула спинний мозок і як наслідок параліч ніжок. Гістологія показала, що саркома. Нас чекає складний шлях, лікування триватиме щонайменше рік. Про все ще навіть лікарі не розповіли. І про конкретну суму ще не йдеться. Але, знаємо, що тільки Господь Бог, лікарі та добрі люди є нашими помічниками на тому складному шляху. Яринка після операції мала би рухати вже ніжками, але вона цього не робить. Нам буде потрібна ще й тривала реабілітація», – з сумом продовжує мама дівчинки.

Дитяча онкологія сьогодні одна з гострих проблем сучасного світу. Молімось за здоров’я Яринки, за силу і витривалість батьків, підтримаймо матеріально, дорога кожна гривня. Пам’ятаймо, що блаженніше давати ніж приймати.

Реквізити для допомоги:

Дуб Марія Василівна (мама – Ощад) – 5167803210025347

Дуб Руслан Миколайович (тато- Приват) – 5168745118942892.