Дистанції не дотримується ніхто: як у Львові проходить ЗНО 2020 (ФОТО)

0
208

У Львові, як і по всій Україні, сьогодні, 24 червня, триває перший іспит ЗНО. Так стало відомо, що біля одної зі шкіл у черзі  учасники оцінювання не дотримуються соціальної дистанції. Однак, кожному абітурієнтові міряють температуру та не пропускають без масок.

Про це повідомляє Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

“Сьогодні 25.06.2020, маємо першу сесію ЗНО з математики. Всі 1645 вчителів, які залучені до проведення оцінювання, пройшли ІФА-тестування. 32-ох працівників замінили через хворобу”, – інформує Зінкевич.

Як написав на своїй сторінці у ФБ про старт ЗНО-2020 на Львівщині Марян Житарюк, “враження батьків дитини”.

“У нас ніколи не буде добре, бо вся система влади орієнтована проти людини – від народження і до смерті! Приїхали ми на ЗНО о 9.55, як було рекомендовано, а там черга осіб на 200, всі стоять купно… Я вже не кажу, що сама поїздка по Львову вранці – це жах, бо ти не їдеш, а повзеш! А якби це ЗНО було у школах, де діти навчаються, то, скажімо, у нашій школі 58 випускників, математику складають трохи більше половини, нехай 40 дітей.

Це можна було б відчинити 4 класи і посадити по 10 учнів, але треба було б приїхати іспекторам… Але ж ні! Усі (і діти, і батьки) мусять відчути, що вони – НІХТО І НІЩО! Усе мусить бути максимально ускладнено, усіх треба принизити… Це не виховання людей, які мають гідність, це звичайний маразм, інших слів немає…”, зазначається у дописі.

Нагадаємо, сьогодні в Україні розпочалася основна сесія ЗНО за новими карантинними правилами.