Директорка зі Львівщини, яка принижувала учнів, заявила, що це помста молодого вчителя, “застуканого” зі старшокласниками

0
1810

Днями у соцмережах вибухнув скандал. Батьки почали обговорювати поведінку директорки ліцею №2 у Соснівці, що на Львівщині. Директорка навчального закладу розкритикувала гардероб і фігури учениць. Жінка навіть образила дівчат, обговорюючи “їхній цилюліт”. 

Про це повідомляє ІРП “Над Бугом”, пише “Цинічний Львів”.

Видання передає, що Наталя Іванівна каже, що вона не мала на меті когось образити, а лише хоче, щоб учні приходили на уроки до школи охайно одягнені.

“Не пасує дівчатам ходити до школи у блузці з великим декольте та порваних штанах”, – каже Наталія Щербань

“Загалом, думаю, що це помста, а відео – замовне”, – каже вона.

“Недавно у школі працював молодий вчитель, якого звільнили, бо його “застукали”, як він розпивав алкогольні напої із старшокласниками. Це може бути його помста”, – зазначає ‘Над Бугом”.

Про скандал у Соснівському ліцеї №2 за участі його директорки Наталії Щербань стало відомо з повідомлення у соцмережі Facebook.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, директорка Соснівського ліцею №2 зробила зауваження щодо вигляду учнів 10 класу. Так, під час розмови зі старшокласниками вона дозволяла собі не надто коректні висловлювання та дорікала їм за шкільний одяг. Зокрема, дорікнула підліткам, які носять спортивні та діряві штани, і дівчатам, які одягають шалики на голови. Також директорка звернула увагу одній зі школярок на целюліт.

Запис розмови директорки з ученицями можна прослухати тут.