Директора відомої української співачки жорстоко побили (ВІДЕО)

0
1350
фото: ТСН

Сьогодні співачка Оля Цибульська у своєму Instagram розповіла про жорстокий напад, який було скоєно на її директора Олександра.

Як розповіли у прес-службі Цибульської, на Олександра напали у середу, 23 січня. Чоловіка виманили за місто, у Бориспіль.

“Його намагалися викликати на особисту зустріч ще тиждень тому. Під приводом концерту, на який хочуть запросити виступити Олю. У той час Саша перебував у відпустці в Карпатах і фізично не міг бути присутнім на переговорах. З ним постійно тримали контакт і зажадали зустрічі щойно він повернувся до Києва. Дівчина телефоном представилася менеджером меблевої компанії, попросила виїхати за місто, в Бориспіль”, – розповіла нам представник Олі Цибульської.

На місці Олександра попросили вийти з машини і без причин, раптово почали бити.

“Без запитань і пояснень на директора Олі накинулися двоє великих чоловіків – жорстоко били почергово протягом 15 хвилин.

Після залишили стікати кров’ю і рівно так само, мовчки, зникли”, – поділилися у прес-службі співачки.

Олександру вдалося якось дістатися автомобіля і викликати швидку. Чоловіка забрали до лікарні і надали першу допомогу.

“Від імені Олександра було написано заяву в Бориспільському відділення поліції. Більше доби директор Цибульської відходив від отриманих травм і пережитого шоку, команда чекала, що поліція прореагує на інцидент. Цього не сталося”, – додала представник Цибульської.

У прес-службі наголошують, що ані Оля Цибульська, ані її директор ніколи не було жодних конфліктів чи сварок, які б могли спровокувати цей інцидент.

“Ми жодного разу не переходили нікому дорогу і перебуваємо у повному шоці від події. Якщо на це не звернути максимальну увагу зараз – небезпека загрожує кожному артистові українського шоу-бізнесу. Нам потрібно чітко розуміти, хто ці люди, чого вони хочуть і чи зупиняться перед чимось заради досягнення своєї кримінальної мети”, – говорять у прес-службі Цибульської.

View this post on Instagram

ХТО ЦЯ ШАЙКА БАНДИТІВ ???? ? ЛЮДИ , в мене ніколи ні з ким не було ніяких конфліктів і проблем! Ніколи ! Я чесно працюю,тому про такий жах мовчати не можу ! Ми чекали, що поліція це вирішить оперативно, написали заяву, зняли побої, але досі не отримали жодних результатів . Якщо ми проігноруємо зараз , то це може бути з кожним завтра. НЕ МОВЧІТЬ ! Звертаюсь до державних органів ! Допоможіть знайти злочинців ! Звертаюсь до своїх підписників !!!!! Давайте будемо наводити порядок ! Це якесь пекло! Будемо вдячні за поширення інформації

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Сам директор Олі Цибульської людина не публічна, тож прізвища називати не хоче. Однак оприлюднити цю історію вирішив задля того, щоб захистити особисто Олю і попередити колег-артистів про реальну небезпеку.

“Я роблю це не лише для себе чи заради Саші, з яким трапилася ця історія – я впевнена, що люди, які не роблять нічого поганого та чесно працюють, мають спокійно ходити вулицями та не хвилюватися за своє життя”, – прокоментувала сама Оля Цибульська.