Дотик до святині: до Львова привезуть мощі св. Юди Тадея (ФОТО)

0
2191

Усіх християн запрошують до Львова помолитися перед мощами святого Юди Тадея у Соборі святого Юра. Мощі перебуватимуть у храмі протягом 21-29 лютого. Про це пише “Цинічний Львів” покликаючись на ЛМР.

“З нагоди п’ятилітнього ювілею цього особливого паломництва, запрошуємо знову молитовно пережити дотик до святині! Протягом дев’яти днів у Архикатедрі буде звершено моління до святого апостола Юди Тадея. Саме він, за словами передання, привіз до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон — нерукотворний образ Ісуса, а також і охрестив царя, який після дотику до святого обруса оздоровився із тяжкої недуги”, — повідомили організатори.

Розклад богослужінь:

П’ятниця, 21 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Субота, 22 лютого — Божественна Літургія о 9:00

Неділя, 23 лютого — Вечірня о 18:00

Понеділок, 24 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Вівторок, 25 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Середа, 26 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Четвер, 27 лютого — Божественна Літургія о 18:00

П’ятниця, 28 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Субота, 29 лютого — Божественна Літургія о 9:00

Зазначимо, що Святий Юда Тадей належить до дванадцяти найближчих учнів Ісуса Христа. Оскільки він мав таке ж ім’я, як і зрадник Ісуса, то люди про нього забули, але згодом було доведено, що йдеться про двох різних людей. Після воскресіння Господнього, апостол Юда Тадей проголошував Слово Боже в Галилеї, Самарії, Сирії та інших місцях. Помер мученицькою смертю у Персії або Сирії. Згодом його тіло було перевезено до Риму та захоронене в Соборі Святого Петра.