“Досягнуто домовленостей”: омбудсменка розповіла про повернення українських моряків

0
306

Вже досягнуто домовленостей про повернення українських військовополонених моряків додому, яких захопила Російська Федерація.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Щасті під час передачі українських в’язнів з окупованої Луганщини.

«Вже досягнуто домовленостей, щоб повернути моряків. Є рішення Міжнародного трибуналу з морського права. Зараз оформлюються останні документи, думаю, що скоро будемо зустрічати моряків на батьківщині», — сказала Денісова.

Варто додати, що адвокат моряків Микола Полозов роповів про те, що йому не відомо про таку домовленість.

«Можу сказати, що ведуться перемовини, але на якій вони стадії, коли будуть реалізовані практично — я не знаю, тому що не беру в них участь. Якщо будуть проводитися якісь процесуальні дії, щодо оформлення документів, нам про це стане відомо, адже за відсутності захисників моряки не будуть їх підписувати. Але поки ніхто нічого такого не казав. У нас зі вчорашнього дня почалась нова стадія — ознайомлення з матеріалами кримінальної справи», — сказав адвокат у коментарі.

Нагадаємо, Пєсков прокоментував заяву президента Володимира Зеленського про те, що першим кроком до нормалізації діалогу Москви і Києва могло б стати звільнення українських моряків, затриманих у листопаді 2018 року в районі Керченської протоки.