Доставка з Китаю в Україну

0
852

Вас цікавить надійна доставка з Китаю в Україну за демократичною ціною? Тоді віддайте вибір компанії Trans-Agent, яка активно працює з приватними клієнтами та компаніями по всій країні, пропонуючи зручні послуги замовлення товарних позицій, їх викупу і доставки з популярних китайських магазинів.
Комплексна доставка з Китаю здійснюється командою наших фахівців, кожен з яких є справжнім експертом у своїй вузькій галузі. Ми беремо всі етапи роботи на себе, а вам залишається тільки чекати прибуття вашої посилки. Вибір виду транспорту (авіа, морський) залежить від ряду факторів, до яких головним чином відноситься категорія товарів, терміни доставки, виділений бюджет і т.д.

Тарифні пакети

До уваги клієнтів ми пропонуємо три основних тарифних пакета – «Стандарт», «Прямий» і «Особливий». При виборі пакету варто враховувати певні групи товарів, які доступні до транспортування в тому чи іншому форматі послуг. Наприклад, дієтичні і спортивні добавки, вейпи і косметичні засоби відправляються тільки в форматі пакета «Особливий», а деталі та комплектуючі до мобільних телефонів, порошки та побутова хімія – тільки пакетом «Прямий».
Хутряні вироби можна перевозити тільки за окремою домовленістю з менеджером. Якщо ви не знаєте, якої категорії відповідає ваш товар, ми завжди готові допомогти вам з вибором оптимального пакету послуг. Отримати детальну консультацію про тарифи і можливості доставки ви можете у наших представників.

7 головних причин вибрати компанію Trans-Agent:

Надійна комплексна доставка товарів з Китаю під ключ.Досвід роботи на ринку більше 8 років. Завжди ввічливий і професійний персонал. Власні представництва і склади компанії в Китаї і США. Ретельна перевірка замовних товарів перед відправкою.Уважний підхід до кожного замовника.Демократичні розцінки на послуги. Оскільки ми працюємо без посередників, для наших клієнтів завжди доступна найдешевша доставка з Китаю в Україну без переплат і націнок.
Також ми пропонуємо широкий перелік додаткових послуг і можливостей для клієнтів, серед яких: переказ грошей, викуп товарів, пошук постачальників, консалтингові послуги тощо

Зручна і безперебійна карго доставка з Китаю

Якщо ви регулярно потребуєте перевезення вантажів з Китаю, ми пропонуємо вам вигідну послугу карго доставки. Це зручна робота за договором з клієнтом. В цьому випадку ми беремо на себе весь алгоритм роботи і всі складнощі, включаючи митне оформлення, страховку вантажів і оформлення документації. Замовнику залишається тільки чекати виконання вашого замовлення.
Наші фахівці мають великий досвід в напрямку, добре знайомі з усіма особливостями роботи на китайському ринку (культура, свята, робочий графік, бізнес-правила і т.д.). Тому довірити весь масив роботи таким професіоналом буде найвірнішим рішенням.
Тепер, якщо вас цікавить надійна і вигідна доставка товару з Китаю в Україну, ви точно знаєте, який компанії довірити свій вибір. Trans-Agent – ваш особистий гід в питаннях замовлення, викупу та доставки товарів з Піднебесної.