Доставка канцтоварів в офіс в умовах карантину: як заощадити робочий час

0
460

З початком карантину багато компаній запропонували купувати свою продукцію з безкоштовною доставкою додому чи в офіс. Не винятком стали й магазини, що продають канцелярські товари для офісу та школи. Відома гуртівня канцтоварів у Львові «Час-Пік» пропонує доставку будь-якої продукції із представленого асортименту на адресу підприємства. Це чудова можливість заощадити не лише кошти, а й робочий час.

Чому краще купувати канцелярію з доставкою

Усі великі міста України пропонують споживачам таку зручну послугу, як доставка канцтоварів: Львів, Київ, Харків, Одеса, Чернівці, Луцьк тощо. В умовах карантину вона стала ще популярнішою, адже більшість намагається уникати місць із великим скупченням людей, як-от супермаркетів і гуртових магазинів канцелярії. Купівля гуртом із доставкою в офіс дозволяє не порушувати правила карантину й зменшити ризик захворіти.

Які є ще причини купувати дистанційно канцтовари – Львів, Київ, Івано-Франківськ чи Луцьк – ваше місце проживання, у цьому випадку не має значення:

  • економія робочого часу – для купівлі канцелярії для офісу потрібно відправити працівника в магазин із заздалегідь складеним списком необхідних товарів, де він проведе мінімум пару годин, доки буде шукати потрібні позиції, стояти в черзі та чекати оформлення документів. Тоді як в інтернет-магазині можна спокійно вибрати будь-яку продукцію, оцінивши її характеристики та ціну, зібрати кошик і оформити замовлення онлайн за кілька хвилин;

  • широкий асортимент – зазвичай в інтернет-магазині ширший вибір продукції, ніж у звичайному магазині;

  • транспортування товару – доставка канцтоварів в офіс – це зручна послуга, адже все необхідне постачальник привезе за вказаною адресою, тоді як самостійні закупівлі найчастіше передбачають, що ви будете забирати товар із магазину своїм транспортом;

  • економія грошей – ціни на більшість товарів онлайн нижчі, ніж у звичайних роздрібних магазинах, тому купівля через інтернет із доставкою також дозволяє зменшити витрати.

Якщо вас зацікавила можливість купувати канцелярію онлайн й безкоштовна доставка, Львів – це місто, де можна зробити замовлення в «Час-Пік» на суму від 500 грн, щоб не платити за доставлення. По Україні цей інтернет-магазин відправляє посилки безкоштовно при купівлі товарів на суму від 1500 грн.

Користуйтеся зручною послугою, щоб заощаджувати час і гроші й залишатися здоровим навіть в умовах затяжного карантину!