Донька судді Печерського райсуду назвала українців “бидлом” і підтримала російського співака Басту, який виступав у Криму назвавши його “нашим”(ВІДЕО)

0
439

Зі скандальним зверненням виступила одна з шанувальниць російського співака Баста, який виступав в Криму. Так, у своєму відеозверненні дівчина заступилася за співака, засумнівалася, у тому, чий Крим і назвала українців “бидлом”. У соцмережах повідомляють: ця дівчина – донька судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової і ДБР-івця Анатолія Тарасюка.

Про це пише “Канал 24” з посиланням на фейсбук MYUKRAINE.CO.UA

Дівчина опублікувала у своїх соцмережах сторіз з обуреннями. Розповідає: йде на пляж і хоче обговорити “новинні події”. Вона розповідає: Баста – її улюблений російський виконавець, на якого накинулися. За словами дівчини, він – артист і приїхав відпочити. Щодо його поїздок у Крим, Настя розповідає – це нічого не означає.

“Не дають відпочити в закладі людині. Якесь наше бидло українське. Угаманітєсь! Він артист!
Те, що він виступав в Криму, нічого не значить! Він вже не наш, змиріться з цим бл*ть. Про*бали!” – говорить Анастасія.

Щодо українських виконавців Настя зазначила: не може їх слухати і в неї в’януть вуха. Нормальних артистів в Україні – немає .

“Кого нам слухати? Наше українське л*йно?
Я не вивожу! В мене вуха в’януть від цього л*йна! Альону Альону цю конч*ну, чи кого слухати?”– додає Настя.

Те що Настя говорить про Крим, Басту і “українське бидло” можете побачити нижче на відео:

 

За інформацією Михайла Жернакова, дівчина – студента КНУ імені Шевченка і навчається на юрфаці. Відтак, може поповнити ряди суддів та юристів.

Мати дівчини – суддя Печерського райсуду, зазначає Жернаков. Саме вона нещодавно займалася справами активістів із протесту під Офісом Президента Сергія Філімонова і Романа Ратушного. Їх вона незаконно, як зазначає юрист, відправила під домашній арешт. У минулому ж суддя дозволяла обшуки в Автомайдану.

Активіст Сергій Стерненко додає: Настя не лише донька судді, а й працівника ДБР, який розслідує справи Майдану. Як повідомив у своєму відео Стерненко, батько дівчини – колишній офіцер СБУ Анатолій Тарасюк.