Донька адміністратора Львівського цирку звинуватила батька у жорстокому вбивстві собаки

0
674

Донька адміністратора Львівського цирку Софія Гальченко заяивла, що її батько Кирило Гальченко начебто жорстоко вбив домашню тварину. За словами дівчини, він по-звірячому вбив власного собаку та й ще на очах у свого малолітнього сина. 

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ТСН.

У своїх соцмережах цієї історією поділилася його донька-підліток Софія Гальченко.

Вбивство собаки у Львові

“Ця мерзота головний адміністратор Львівського цирку Кирило Гальченко, і на жаль, мій рідний тато, але від сьогодні він мені ніхто. Сьогодні він на очах мого молодшого брата вбив нашого собаку Фунтика, який був його вірним другом, чекав його завжди додому де б він не був. Він вбивав його таким способом — прибив цвях до палки й бив доки Фунтик не помер”, – обурено написала дівчина.

Слова доньки підтвердила колишня дружина Кирила Гальченка.

“Він був йому вірним другом”, – відповіла Олександра Гальченко-Ханас на запитання користувачки соцмереж, в чому провинилась собака, що її вбили.

Вбивстов собаки у Львові

Зоозахисники з групи UAnimals підтвердили, що сторінка, на якій директора Львівського цирку звинуватили у шкуродерстві, належить його доньці. Вони також зазначили, що готують заяву до поліції.

Головний адміністратор львівського цирку вбив власну собаку?Сьогодні на сторінці доньки Кирила Гальченко з’явився пост…

Опубликовано UAnimals Вторник, 8 сентября 2020 г.

“Після перевірки виявилося, що сторінка дійсно належить доньці Гальченко. UAnimals вже готує заяву в поліцію із закликом перевірити описані в тексті факти і за їх підтвердження притягнути вбивцю до відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що допис Софії Гальченко вже видалено з її сторінки.