До яких адвокатів варто звернутися у разі розірвання шлюбу?

0
472

У багатьох людей у житті трапляються різні ситуації, в тому числі розірвання шлюбу. Загалом процес розлучення вимагає від юриста комплексних знань в області сімейного, цивільного, адміністративного права, а також роботи з фінансовими, юридичними, моральними, психологічними факторами. Процедура ускладнюється, коли у пари є діти, один з подружжя відмовляється розривати шлюб або є майнові суперечки. В таких випадках варто звертатися до професійних адвокатів. До прикладу, развод в Одессе вам допоможуть професійно оформити адвокати в “Одеському центрі сімейного права”. Тут працюють одні з кращих адвокатів у сфері сімейного права, тому ви можете бути певні, що вони нададуть вам послуги на найвищому рівні.

Послуги адвоката при розлученні допомагають безболісно з мінімальною взаємодією подружжя один з одним вирішити всі організаційні питання. Адвокат для розлучення через суд це впершу чергу фахівець, який повинен мати досвід з процесу розірвання шлюбів, володіти чуйністю і фінансовою грамотністю. Адвокати “Одеського центру сімейного права” прцюють у цій сфері вже багато років і вміють справлятися навіть з самими запущеними спірними питаннями.

Хороший адвокат з розлучень потрібен для того, щоб процедура розірвання шлюбу була проведена не тільки відповідно до чинного законодавства, а й з урахуванням ваших прав та інтересів.

Часто процеси розлучення виявляються складними, особливо, якщо неможливо прийти до мирової угоди, є спільні неповнолітні діти, майно. У подібних ситуаціях консультація юриста з розлучення стає життєво необхідною.

«Одеський центр сімейного права» пропонує вам надійно захистити свої права і інтереси в процесі розлучення. Їхня спеціалізація надання високоякісних юридичних послуг в різних областях. В них працює досвідчена команда юристів, яка здатна розібратися з усіма складнощами юридично грамотно.

Термін розлучення залежить від завантаженості судів, згоди відповідача, наявності або відсутності мирової угоди, поточного стану конфлікту і напруженості відносин. Як правило, термін розгляду може досягати двох-трьох місяців. Перша юридична консультація розлучення дозволить визначити ці терміни.

Також зазначаємо, що для офрмлення розлучення Вам потрібно подати невеликий пакет документів, який можна зібрати на протязі кількох годин. Отже Вам потрібно буде надати наступні документи:

  • копію свідоцтва про народження дітей (у разі якщо у Вас є діти);
  • оригінал (дублікат) свідоцтва про шлюб;
  • копію паспорта і ідентифікаційного коду.

Доручайте свої справи тільки надійним адвокатам і будьте певні, що ваші права захищають справжні професіонали.