До Львова з реанімації гелікоптером доправили 26-річного хлопця, якому потрібна термінова допомога (ФОТО)

0
5382
У хлопця діагностували інтоксикаційний синдром та сепсис на фоні ниркової недостатності.

Про це з посиланням на пресслужбу ГУНП у Львівській області, пише “Цинічний Львів”.

“Сьогодні, 23 листопада, гвинтокрил Національної поліції Airbus Helicopters Н-145 терміново перевіз 26-річного пацієнта з реанімаційного відділення однієї з Дрогобицьких лікарень до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги”, — йдеться в повідомленні.

Се́псис (дав.-гр. σῆψις — гниття) — патологічний процес дисфункції органів, в основі якого лежить реакція організму у вигляді синдрому системної запальної відповіді (ССЗВ), яке спричинюють різні інфекційні чинники при наявності бактеріємії. За суттю, сепсис є особливою формою відповіді організму на різні збудники. Органну дисфункцію оцінюють за шкалою SOFA (Sequential Organ Failure Assessment).

Тяжкий сепсис призводить до поліорганної недостатності (СПОН) або дисфункції (СПОД), таких як гостра дихальна недостатність, коагуляційні та інші гематологічні / гемодинамічні порушення, гостра ниркова недостатність, мозкова кома, гостра недостатність надниркових залоз. За наявності серйозних гемодинамічних зрушень при тяжкому сепсисі на тлі низького кров’яного тиску (артеріальної гіпотензії) такий стан називають септичним шоком. При відсутності негайного лікування сепсис призводить до поліорганної недостатності та смерті.

Як повідомляв “Цинічний Львів”, на Львівщині гелікоптер доправив 4-річну дівчинку до Охматдиту.