До Львова приїде прем’єр-міністр України: коли та чому

0
580

У п’ятницю, 25 вересня, до Львова із робочим візитом приїде прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Відомо, що він відвідає Національний університет “Львівська політехніка”.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на  032.ua.

Керівниця Центру комунікацій “Львівської політехніки” Наталія Павлишин повідомила, що Денис Шмигаль відвідає університет та візьме участь в урочистому представленні двох унікальних реконструйованих пам’яток – Актовій залі та залу Юліана Захарієвича. Прем’єр-міністр виступить на відкритті із вітальним словом.

Зазначимо, реконструкція Актової зали розпочалася ще в 2015 році, коли реставратори віднайшли автентичне пофарбування стін. Поштовхом до відновлення зали старої бібліотеки стали архівні креслення першого ректора Політехніки Юліана Захарієвича,  яка тепер носитиме ім’я її творця. У цих залах проходитимуть найзначиміші для університету та міста заходи. Вони будуть осередком формування середовища, яке об’єднуватиме всіх, хто вболіває за розвиток сучасної вищої освіти.

Нагадаємо, 17 вересня Львівську область із робочим візитом відвідав президент України Володимир Зеленський. Глава держави побував у Львові та Старичах, зустрівся з військовими, журналістами та іноземними гостями.