До Львова приїде Олег Сенцов

0
1033

Колишній політв’язень Олег Сенцов збирається приїхати до Львова на презентацію книги “Маркетер”, яка виходить друком у львівському видавництві.

Про це він розповів під час пресконференції в Українському Домі в Києві.

“Готую зараз дві книги. Одна з них “Маркетер”, яка вийде у “Видавництві Старого Лева”. Це збірник оповідань. 22 вересня буде презентація і я там буду присутній”, – повідомив він.

Як повідомляє tvoemisto.tv, раніше “Видавництво Старого Лева” видало збірку “Жизня”, оповідання з якої Олег Сенцов написав близько 10 років тому. А книга “Маркетера” – це проза, яка з’явилася вже під час ув’язнення.

У збірці “Маркетер” йдеться переважно про студентські роки Сенцова: іспити, будні в гуртожитку і на квартирах, нестримні веселощі, безгрошів’я.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова “За свободу думки” та Національної премії України імені Тараса Шевченка. Після анексії Криму Росією, в травні 2014 року його затримали російські силовики. Згодом його засудили до 20 років ув’язнення з відбуванням покарання у колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. 7 вересня його та ще 34 українські в’язні, що перебували у Росії, обміняли. Тепер він житиме у Києві, оскільки повернутися до Криму, де живе його сім’я, він не може.