Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » До Львова привезли Вифлеємський вогонь миру (ФОТО)
    Вибір редакції

    До Львова привезли Вифлеємський вогонь миру (ФОТО)

    adminBy admin16.12.2024Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    15 грудня, пластуни привезли до Львова Вифлеємський вогонь миру. Символ світла та підтримки першими отримали рідні полеглих захисників України. Як пояснює Дарина Доскач, голова Львівського осередку Пласту, цьгоріч вирішили переглянути формат передачі вогню і розпочати його саме з родин полеглих Героїв, щоб пам’ятати, завдяки кому ми маємо можливість жити і святкувати Різдво. Відтак разом з міським головою Андрієм Садовим пластуни разом з рідними полеглих запалили лампадки з Вифлеємським вогнем.

    Про це повідомляє прееслужба Львівської міської ради.

    «Цьгоріч це вже 33-ій раз ми привезли вогонь до України і поширюємо його по різних містах. Вогонь приїздить із Вифлеєму до Відня – його привозять скаути. І далі скаути різних держав приїздять вже до Відня і везуть його у свої країни. Так, вчора наші дівчата забрали його з Відня і сьогодні маємо його у Львові і в Україні.

    Цей вогонь символізує єдність, тепло і любов. І зараз, у такий складний час, який переживає наша держава, ми вирішили переглянути формат передачі вогню і розпочати цю акцію з могил, де поховані новітні Герої, які захищали нашу державу. Нам важливо таким чином пам’ятати про них і їхній внесок. Хочемо їм подякувати і об’єднати людей довкола цієї традиції», – розповіла Дарина Доскач, голова Львівського осередку Пласту.

    На зображенні може бути: 1 особа та текст

    Відтак, передача Вифлеємського вогню у Львові розпочалася з Личаківського кладовища і лампадки вже засвітилися на могилах наших захисників.

    «Тут є місце сили, тут спочивають наші Герої. Тому родини наших захисників першими отримують Вифлеємський вогонь від Пласту, який вони сьогодні привезли в Україну. І вже після родин його отримає вся громада, різні інституції та установи. Тут є місце сили, тому цього року розпочинаємо звідки», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

    На зображенні може бути: 4 людини

    Довідка

    Акція була заснована 1988 року як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — інших країн. До України вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.

    Пласт — український скаутинг, найбільша молодіжна організація України, що налічує понад 2500 пластунів у Львові. Уже 112 років Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян і провідників українського суспільства. Кожного року пластуни-волонтери вкладають більш як 668 000 годин у виховання дітей і щорічно проводять понад дві сотні пластових таборів по всій Україні.

    На зображенні може бути: освітлення та арктика

    Вифлеємський вогонь Львів новини Львів Пласт Садовий
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026
    Львівщина

    У Самбірському районі чоловік потрапив до лікарні через укус змії

    26.05.2026
    Вибір редакції

    У Києві перепоховали одного з лідерів ОУН Андрія Мельника та його дружину Софію

    25.05.2026
    Останні публікації

    На Дрогобиччині пʼяний водій вчинив жахливу ДТП, двоє неповнолітніх перебувають у лікарні (ФОТО)

    01.06.2026

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026

    На Львівщині внаслідок перекидання буса загинула жінка (ФОТО)

    31.05.2026

    У Самборі внаслідок жахливої автотрощі загинув водій (ФОТО)

    31.05.2026

    Що не забути у поїздку автобусом закордон: мій особистий чек-лист

    27.05.2026

    Redmi 15 та Redmi Note 15 Pro: який смартфон Xiaomi обрати у 2026 році

    27.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.